Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dragele mele ce active ati fost. Am terminat cu mutarea ce bine si liniste este am avut o saptamana grea cu mutarea, cu serviciu am lucrat 16,12,14 ore sant terminata dar mai lucrez azi si maine si de luni ramanem in concediu si eu si sotul ipi ipi ce ma bucur findca va spun ca suntem terminati amandoi atat fizic cat si psihic. Saptamana viitoare o sa fiu la ovulatie dupa calculele mele si cine stie . Alialla imi pare rau ca nu este bb dar nu iti pierde speranta intotdeauna exista o data viitoare ,ce dor mi-a fost sa stau cu voi de vorba fetelor. Va urez un sfarsit de saptamana cat mai placut va pup pe toate . [:)]  [flo2]  [pup]  [pup]  [artif]  [artif]  [floare3]  [deziuata]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor noi , va doresc sedere cat mai scurta la aspirante sa va indeplineasca D-zeu curand cea mai mare dorinta aceea de a fi mame. Scuzati pt off topicul ce il voi scrie mai jos doar vreau sa le spun ceva fetelor vechi daca mai citesc aici. [:)] 

[offt]

Fetelor vineri 17.07.2015  dupa masa  s-a nascut minunea mea de baiat [bbbaiat]  cu 3100gr 49 cm , prin cezariana (s-a incercat si natural si nu a a mers) suntem bine amandoi , chiar daca am avut probleme si acum la final D-zeu ne-a pazit si am reusit sa imi tin comoara in brate.Asa ca barza mea e libera sa vedem unde aterizeaza.Nastere usoara si bebei sanatosi fetelor care urmeaza sa nasca, sarcini usoare celor care mai au , si crestere mare bebeilor celor care au nascut deja!

 

Va doresc din suflet la toate sa va dea D-zeu copii pe care vi doriti atata [flo] !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele ! Eu sunt la muncă uofff ce nasol pe vremea asta faina  [:)]

Sa aveti o saptamana frumoasa si cu vesti bune :)

Eu sunt ziua 24 ..mai am de asteptat o saptamana  sa vad daca vine urata !!! Parca incep senzatiile prin burta deja :( 

Va puup :*:*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Spor la treaba, Elena. Eu sunt ziua 25 ..maine ar tb sa vina si am toate semnalele trase ca se apropie. Chiar ma gandeam luna asta cand s-a tot vb pe aici de teste de sarcina, eu de ce nu prea am facut. Pai pe langa faptul ca as vrea sa il fac dupa o intarziere clara, am avut intotdeauna peteleeeee maroooonii care ma avertizau ce urmeaza :)))))..deci nu avea rost sa-l fac. Astea erau si sapt trecuta cand m-am panicat cand am vazut pete roz, fara sa-mi dau seama ca sunt z20-21..deci incepeau semnele... [batcap]

 

Va puup!!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cunosc Hope ,,, asa si eu având ciclul la 30-32 zile ,din ziua 28-29 încep petele maronii. Datorită dupastonului,nu apuc nici să mă bucur ca întârzie :( Sper din suflet nu luna asta neapărat,anul asta să fie ok să rămân gravidă .va doresc la toate fetele ,berzele aproapeee .să ne împrăștie praf de burtici  [pup]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...