Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dya,si.eu.merg la dr ispasoiu!! Sunt din sibiu

Sunt a doua luna de stimulare cu puregon ,dar încercam.așa.încă 2 luni după care ne gandim la inseminare .. La.mine problemă e ovulația și spermogramă soțului.puțin modificată .dar dr zicr ca nu e problemă .....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, eu am simtit asa o siguranta cand am fost la prima intalnire si sper sa fie intemeiata, adica imi doresc sa plec graviduta de la Sibiu, curand...

acum mai astept cateva analize, azi am facut preventiv si pe cele de trombofilie... nu par a fi pb la mn, sp. sotului e cam praf...speram sa reusim si sa impartasesc experienta alaturi de voi...

Va pup! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dya daca zici ca tu esti ok, dar sotul mai putin cred ca puteti incerca inseminare inainte de fiv. Stiu ca rata de succes este mai mica, dar costa si mult mai putin. Dr a sugerat direct fiv? 

Elena si eu mai simt intepaturi dar inainte de cm sau in timpul lui si nu in fiecare luna (doar pe partea dreapta - cu trompa infundata)...ai totusi grija sa nu fie vreo inflamatie..si apropo...in ce zi dpo esti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu.stiu dacă e sau nu infecție. Sper să nu .simt.așa pulsatil în.zonă uterului destul de deranjant . sunt.ziua 26 a cm ( vine pe la 30-31 zile ) darrrr .sper să nu mai.vină menstra deși după.simptome vine sigur . Azi.mi -a fost greață ,amețeli ..tipic ..e si caldura asta infernala 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Hope, da din pacate direct Fiv

Iza...wow...destule piedici si la voi...astept si eu analizele de trombofilie...mi-e cam  [fri] , si ma gandesc ca nu vreau sa mai treaca timpul, fac un efort financiar si ce mai e nevoie si incercam varianta mai sigura, din pacate tratament nu ar fi...cati  [gica] au iesit la sotul tau?

hai iza... sa reusesti cu sarcina, sa fie bine pana la capat sa ne dai si noua aripi si putere ca sa reusim [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

elena poate ne dai o veste frumoasa luna asta [bib]  [ruga]  [ruga]  [ruga]  [ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...