Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

elena...wooofff.... da tu stii mai bine cum reactioneaza corpul tau... asa e.. o noua sansa, dar sper sa nu te superi pe mn ca te intreb, dar dc nu incerci o inseminare ca si tu incerci de cv timp si parca asteptarea asta  doare cel mai mult, sper sa nu o iei in nume de rau, cel putin eu, cand am vazut ca nu raman in primele 6 luni am inceput sa investigam si uite am ajuns la 2 ani pana sa fim aproape de fiv...:(...mi se pare o vesnicie... te pup [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dya ,nu mă.supăr :) am.discutat cu medicul de la centru de infertilitate si a  zis ca nu e nevoie ca mai bine să încerc natural ,stimulare 3-4 luni cu puregon și abia după să ne gandim.la pasul 2,înseminarea . ca dacă facem acum  ar însemna să trecwm direct la pasul 2/și să sărim niște etape. Urmează luna 3 de stimulare și cred ca îi.spun de inseminare totuși ..deși zicea ca nu ajuta mult ptr ca trompa e ok ,soțul puțin modificat doar deci nu ar ajuta f mult o inseminare ...încep să mi pierd răbdarea parcă fac degeaba tratamente .sper lună asta a 3 a să fie cu noroc . și la clomifen tot așa am reușit din luna 3 .. 

 Sunt ziia 29/si deja am petele inspre roz ..deci o sa vina afurisita .nici nu apuc sa sper ca intarzie fiindca din ziia 27-28 incep semnele pe.care lw cunosc asa bine ...

Sa speram  la vesti bune ..pupici 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor ,remedii ptr picioare umflate știți??/de vineri după ce am venit de la munca ,stau jos la calculator o groază ,am venit cu picioarele umflate jos ,laba piciorului și acolo la ou ..și a revenit poate noapte ,acum am venit de la nunta și sunt praf. Umflate ca la gravide și când umblu simț parcă apă în ele . poate avea legătură de la puregon oare? Nu am.avut.probleme deși sunt mai.grasă ...acuma.văd ca dacă stau jos mult e gata.. Și mă deranjează nu vreau să am.inca o problwma ca.am destule :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor , am intrat sa va salut si sa va doresc o saptamana frumoasa! Elena, problema asta cu picioarele umflate o am si eu, si eu sunt un pic grasa (un pic mai mult :)))  ) dar si degetele mi se umfla . Eu am astfel de probleme cand sunt foarte obosita si cand e foarte cald afara . De exemplu sambata si duminica nu am putut sa imi tin verigheta pe deget in conditiile in care in zile mai racoroase daca nu am inleul peste o pierd... deci. Am luat mai demult apuretin - efect 0 . Sincer eu nu am gasit o solutie pt "dezumflatul meu ".  Saptamana asta e una pe cat de speciala pe atat de emotionanta si plina de evenimente. Miercuri  implinim 9 ani de la casatorie iar vineri am primul control dupa operatie, am emotii si  sper sa fie totul ok pt ca fizic ma simt foarte bine .Va imbratisez cu drag .

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...