Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

Salutari tuturor fetelor, aspirante, gravidute si mamici... [pup]

Nu am mai intrat de mult sa scriu, dar am mai aruncat cate un ochi pe site sa citesc noutatile.

Despre noi, nu sunt prea multe de spus. Barza continua sa ne ocoleasca desi facem tot ce putem sa o convingem sa se opreasca si la noi.

Acum toate sperantele noastre stau in adoptie. In urma cu doua luni si o saptamana am primit atestatul de familie apta sa adopte iar acum nu ne ramane decat sa asteptam. Din pacate procedura este greoaie, iar asteptarea este de cele mai multe ori foarte lunga. Sunt aprox 60 de familii inaintea noastra, multe dintre ele la al doilea atestat, carora nu li s-a prezentat inca niciun copilas.

Toata lumea ne sfatuieste sa avem rabdare, dar e atat de grea asteptarea!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna, Ana Maria! felicitari pentru curajul de a creste 3 copii. Apreciez astfel de oameni. 

Ai avut probleme in a ramane pana acum? Sau ce te face sa fii o "aspiranta optimista" si nu o "aspiranta convinsa"?

 

Elena, Rouxy cum sunteti?!

 

Pupici si o zi frumoasa, fetelor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am.scris mai  sus de problema mea ..momentan sunt ziua 16 ,iau dupastonu de azi ...și nu stiu ce să fac dacă să.am.contact sau nu ptr ca ziceam ca după contact ,am secreția putin colorată ,ca la spotting ..m am băgat pe zenelamed să văd dacă ajuta. Sunt nervoasă ca nu -mi iese niciodată când mă liniștesc și fac planul așa cum.trebuie 

Pupici zi faina .

Ana MAria ,succes si bine ai revenit.

Ioana ,iti tin pumnii avem.nevoie de berze:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena si eu mai patesc sa am o astfel de secretie..nu am reusit sa intreb doctorul de la ce este pt ca nu m-am nimerit la control in perioada aia. Avand in vedere ca nu persista nu m-am ingrijorat ci am pus-o pe seama endometului meu ingrosat si ca fiind o ultima picatura desprinsa dupa ciclu :))

 

Spor la bebelit fetelor!! Eu incep sa ma "imprietenesc" din ce in ce mai bine si luna asta cu petele maronii cu toate ca am inceput sa le urasc cu toata fiinta mea :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hope ,nici eu nu am.întrebat da am.zis ca zenelamed ala nu strica mai ales ca acum merg des la băi ,la Ocna ...să fie de după ciclu nu crdd habar n am ...am.avut contact cam prin ziua 11 dupa cm și în ziua 14 și la fel fff puțină culoare .dacă se mai întâmplă o să -l intrsb când merg la eco în ziua 3 a cm . moemnran mă tratez eh :))) mi-e nasol ca dacă fac tratament trebuie pauză la bebelit ca folosind intravaginal ..nah 

Uoff si n as face pauza asa oricum nu prea am sanse fara srimulare dar cine stii??poate poateee 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...