Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

Scuze greșelile sint de pe tel 

se accepta :)) daca imi spui unde mergi la baie la Ocna sibiului!!!??? Vreau sa merg si eu poate in week-endul acesta . Am gasit  la complex unde sunt 3 lacuri amenajate horia closca si crisan . E frumos acolo? Nu am fost niciodata! Cu inotul cum e ? chiar te tine apa la suprafata si nu ai nicio treaba ? Mie mi-e frica, ca nu stiu sa inot :)) Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

:))))...e un fel de a spune "convinse"...Am spus-o la modul ca dupa mai multe sarcini  ar trebui sa fii oarecum convinsa ca mai poti ramane...sa nu-ti faci prea multe griji. Mie cel putin forumul asta imi suna ca fiind pt aspirante care nu au reusit / reusesc usor sa ramana, dar sunt optimiste ca vor reusi. Nu imi suna a forum pt cele care au ramas din prima..Oricum ceea ce e clar este ca poti fii o aspiranta "convinsa" si optimista :)))

 

Va puup fetelor si seara faina!!

 

 

 

semne de gravidenie as avea..desi cred ca e prea devreme azi dimi un test aproapte pozitiv..desi din experienta mea e pozitiv..asteptam pe vremea mea...exista doar aspirante optimiste..n-am vazut ca exista acum si aspirante convinse

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe la ora 20 mi-a luat temperatura intravaginal  si a fost 37.8 .... mai iau a doua oara 37.7 si a treia oara 37.7 . Apoi sub limba 37.3 apoi 37.2. Acuma sa vad dimineata cat e , ca sigur asta nu e asa relevanta fiind si cald afara. De curiozitate, voi ce temperatura aveti dimineata fata de ziua /seara? O seara buna sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA DRAGELOR CHIAR DACA NU AM MAI SCRIS NIMIC V-AM URMARIT IN FIECARE ZI. NU AM MAI AVUT NIMIC SA VA SPUN , SUNT CAM DEZAMAGITA PARCA CU CAT INCERCAM MAI MULT SA AVEM UN BB PARCA CU ATAT ESTE MAI GREU. :( :( :( . MA GANDESC CA STIE DD DE CE INCA NU NE DA UN BB, STIU CA O SA NE DEA UN BB CAND O SA CONSIDERE CA ESTE TIMPUL POTRIVIT. INCERC SA NU MA MAI GANDESC TOT TIMPUL LA ASTA DAR NU PREA IMI IESE. VA PUP PE TOATE SI VA DORESC O SAPTAMANA PLACUTA IN CONTINUARE,,,,,,,, SI EU ZIC SA NU NE PIERDEM SPERANTA O SA IASA SOARELE SI PE STRADA NOASTRA,,,,,,,,, :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioanaa ,nu stiu să ți zic ptr ca nu -mi mai iau temperatura de ceva vreme .e un stres în plus ,și având în vedere căldură de afară automat iese mai crescută . oricum se ia dimineața la aceiași oră ,fără să te dai jos din pat. Eu când am.rămas gravidă anul.trecut tot așa mi-o luam.și se.menținea undeva la 37 .2-36.9 deci nu are o limita 

Tin pumnii 

 

Roxi,de multe ori suntem la fel.și noi ..la gândesc ca nicicum nu mai reușesc să rămân gravidă și mi pare rău zilnic ptr sarcina pierdută ..dar cu siguranta DD ne asculta ruga și vede ca ne dorim acest copil din tor sufletul ..

Sa nu ne pierdem speranta e cea mai importanta la fel.și optimismul ...medicul zicea să nu mă mai.stresez dar pot ??:))))) 

Zi faina pupici 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...