Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (853)


Recommended Posts

Buna fetelor. Eu sunt la ovulatie acum si sper sa se intample minunea. Noi incercam cam de 1 an si ceva . In martie anul acesta am pierdut o sarcina de atunci..nimic. Daca nici luna aceasta nu raman cred ca inaintam cu analizele. Sotul ia si tratament anxiolitic si asta cam afecteaza . Nu stiu ce sa mai cred. Ma gandeam sa incerc si cu branca ursului.Apropo ..am citit pe net ca atunci la ovulatie iti poti verifica cervixul cum este pozitionat si daca este deschis ...atunci este momentul . Eu am uter retrovers iarasi o problema in plus ca raman mai greu.  In fiecare zi ma rog la DD sa ne implineasca visul. Zilele trecute am fost sa ne vizitam un nepotel de 3 saptani care am tot amanat ..a fost ..tare neplacut pentru noi .Al meu la luat in brate si a inceput sa planga..mai ales ca ramasesem insarcinata la 3 luni dupa cumnata care are si varsta de 39 de ani.. uite ca se poate..si ne facusem planuri impreuna ..copiii erau apropiati de varsta.Momente grele . Dar sunt OPTIMISTA .Am mare incredere in Dumnezeu. Va imbratisez cu drag si sa auzim vesti bune.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna Kykyss!! Imi pare rau pt momentele grele prin care ati trecut...imi place insa ca esti optimista!! Va doresc sa reusiti curand ! Am auzit numai lucruri bune despre branca ursului..am luat si eu dar doar o luna pt ca apoi am intrat pe stimulare medicamentoasa cu letrozole.

Ioana, chiar ca am fost tristute si ne-am spus offful...cred ca si vremea asta mohorata ne afecteaza :)))

 

Va pup si va imbratisez cu drag!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata...dupa ce ca sunt cum sunt :))) cred ca ma ia o raceala :( asta imi lipsea...

Am fost la hcg dar nu am facut...mi-a zis ca in 2 zile lucratoare imi da rezultatul...nu am atata rabdare... e week-end la mijloc...mai degraba imi mai i-au un test...sure check...sunt in ziua 29...nu au venit musafirii....sper sa nu vina...desi cred ca dupa primul test negativ nu mai am asa speranta...offf....

O zi frumoasa tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca ,poate poate e să fie .cum îți da rezultatul în 2zile ?? Specifici ca și nevoie azi și în câteva ore este gata. Încearcă la un alt laborator 

Mi-l da in cateva ore...dar trebuie sa mai platesc 20% din suma...acum am verificat...of idioata nu mi-a zis la receptie.... :(( o las pe luni...eventual....mersi mult!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...