Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul celor tineri(sub 20 ani) :))


D3lya

Recommended Posts

Ce faine planuri aveti fetelor, si mie imi place cosmetica. oricum deocamdat singura mea preocupare e sa intru la faculta unde vreau ca sunt dispe rau cu asta [:D] uite cat e ceaul si eu tot pe forum, dimineata la scoala [bang] va pup & astept sa mai scrieti, nu ma dezamagiti [^]
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Da fetelor vad ca pe toate ne intereseaza cosmetica nu stiu sigur daca sa fac insa cursurile dupa ce invat limba ma gandesc ca poate nu e meserie de viitor?Sa fiu mai practica si sa fac altceva?Nu stiu inca.INGERASH ce se mai aude cu adresa de mail comuna?ai facut-o sau nu?AAAAAAAsi apropo ce faceti azi de VAL DaY?A intrebat si Cristina da vad ca nu ati zis,sunt si eu curioasa ce ati primit si pe unde ati fost.Va pupicesc pe toate. invidia dezleaga limbile oamenilor asa cum admiratia le amuteste
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

INGERASH da ce faci iubita la ora asta pe forum?Gata planurile?Ai primit ceva frumos?Sper ca nu te superi ca intreb[:D]Da eu singurica....incerc sa ma bucur prin voi da voi vad ca nu vreti sa ma bucurati si pe mine[:D]Eu stau supi in casa ca e prima zi de dragoste dupa 4 ani pe care o petrec singura[:(] invidia dezleaga limbile oamenilor asa cum admiratia le amuteste
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor, scuze ca nu am mai scris asa k-lumea dar a inceput scoala si inca nu m-am obisnuit cu programul & tot timpul dorm in picioare [:D] eu azi am fost prin oras dar cu fetele ca prieten nu am desi sunt frumoasa, desteapta si dupa cum se vede si modesta [:D][:D][:D] Ana, lasa ca vin si vremuri mai bune, si eu sper....[ups] Mailul comun inca nu l-am facut ca mai astept pareri, macar de la Ale si Symaco, ca tot noi bantuim pe aici [:I] Ale, ce fain ca esti in vacanta [pk] Symaco, de tine ce se mai aude? [8)] va pup dulce [:X]
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sal. [:X] Ana, sunt pe punctul de a ma acomoda cu programul, dar vineri plec la banchetul mic la munte asa ca am altele in cap iti dai seama & pana ma intorc de la munte iar mi se da tot peste cap. Am vazut ca esti super rapida cu scrisul pe forum, eu stau si ma lalai .... offf Imediat ies ca am de facut niste liste pusi
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...