Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul celor tineri(sub 20 ani) :))


D3lya

Recommended Posts

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
salut fetelor, eu m-am intors, am reusit sa recuperez astazi somnul si acum stau pe net :) La munte a fost super, am ramas fara cuvinte in fata peisajului, superb si m-am distrat super, nu am avut incedente prea mari, m-am dat cu bobul, am vizitat tot felul de chestii, in concluzie a fost beton acum trebuie sa ies ca am ore de dimineata. pusi la toate fetele :)
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetelor! v-am simtit lipsa si eu, sa sti, Ana :) am vazut ca nu prea ati avut activitate :( Symaco, mai ai mult pana nasti? mai bine stai cuminte ca sa nu ai probleme. Ale, si eu as mai vrea o tura la munte :D va pup
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe 17 aprilie e terminul de nastere..mai e ceva timp!am si emotii,desi sunt la a2-a nastere[biz],dar de la inceputul sarcini aceasta puiutza sa manifestat altfel ca prima...asa ca si nasterea o fie altfel![;)]. incercam sa stam cumintele,atat cat putem ca bebitza sa stea cat mai mult la caldurica! noi suntem aproape de munte,asa ca mi-a iesit oarecum pe ochi...ca sa nu mai zic de zapada ce de cateva luni nu se mai duce![:(!]io vreau calduraaaa,ca sa putem hoinarii prin parc! vroiam sa va intreb ceva,ieri am avut o discutie cu un baiat de la mine din oras si il intrebam daca acum ca sa mai incalzit vremea e plin centrul+parcul de liceeni care se plimba,stau pe banci la soare si suiera dupa baieti/fete[hagi]!la care el imi zice ca asa ceva nu se mai practica si nu gasesti picior de licean prin oras...[iepu]si atunci intreb si eu ca tot omu:cum si unde isi petrece noul licean timpul liber?ma refer la timpul ala dupa ce iese de la liceu si nu merge direct acasa?! [flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau!!!! ce faceti fetelor? eu am avut o zi super misto si am trecut sa va salut si pe voi [:D] Symaco, mi-ai adus aminte de munte, offffffff, ce m-as mai duce acolo...[il] Ana, Ale? pe unde sunteti Eu va pup pe toate
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Symaco, sa-ti raspund la intrebare: ai mai multe posibilitati dupa ore: mergi intr-un bar/club si atarni catev aore la un suc sau mergi in parc/centru eu chiar azi am fost in centru si era full, numai gasti si gashcutze......superb [il]
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...