Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul celor tineri(sub 20 ani) :))


D3lya

Recommended Posts

salut fetelor. mama ce planuri mari aveti voi :)))) Ale, si mie imi place cum arata la altcineva pierce, la mine m-as plictisi repede si m-as da cu capul de pereti dupa aceea [:D]. da cat curaj ai sa te "gauresti" singura, ai grika mare sa nu te infectezi ! Ana, tu ce mai faci? eu nu am vazut faimosul chat numai am auzit de el dar oricum nu ma pasioneaza asta pe mine. va pup
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ceau fetelor ce faceti? eu am inceput sa aflu detalii despre faculta si mi se face tot mai frica [ups]. ai mei zic ccc ca trebe sa ma calmez [:D] azi am aflat ce sume fabuloase ma costa clasa a 12-a [:0], am ramas traumatizata [:D] Aici e frig si ninge Va pup si va doresc sa primiti cat mai multe martisoare de 1 martie [:X]
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iuhuuu,sunt pe aici si eu!sotul meu a avut cateva zile libere si a acaparat pc-ul[biz]. ursuletz,ce sfat sa-ti dau....incearca sa te ghidezi dupa sentimente si vei simti tu cand e momentul[;)]. ufff,ce ti-e si cu durerile astea..in ´´tinereti´´eu si cu soramea ne gauream intr-una.gauri in urechi ne faceam singure,in umar,buric[soc].acu nu mi-as mai face,in primul rand m-as gandi ce sanse mari de infectii sunt![am][:D]. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai imi ingrijesc gaura :) nu o las asa de izbeliste fetelor:) ... viata de student e ...frumoasa :D ..nu se compara cu viata de liceu ... mai multa libertate ...dar parca tot viata de liceu era mai mumoasa [cool] ingersah stai linistita si mie imi era frica rau de tot in cls a 12 dar a fost super usor ... tu stai linistita ca esti fata desteapta si nu te mai lua dupa unu si altu care zice ca e greu ca e bla ca e la :)[pup] apropo LA MULTI ANI FETELOR ! doar e 1 nu ?:)[flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mersi de sfaturi, fetelor, oricum mi-a trecut azi depresia [:D], am vb cu ai mei si m-am calmat, acush incep sa ma agit cu rochia si pantofii, etc [il] Ana, asa fac si eu acum cu mama, o pun in fata faptului implinit[:D], dupa bac vreau sa ma vopsesc cu vopsea dinaia care tine vreo 2 saptamani, o astept intr-o zi vopsita[vampa], cred ca face cu inima [:D] Ale, abia astept sa vad si eu cum e la faculta, am auzit ca totul depinde de colegi[si-eu], ca la liceu de altfel Symaco, cum te mai simti, totul e ok?cum e [copil]? Eu va ofer o floare virtuala cu ocazia zilei de 1 martie [flo] si un pusi de la mine [:X]
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ingerash,ma simt binisor acum dar puiutza mea e tare smechera..ma cam lasa sa cred ca furtuna sa linistit si cand mi-e lumea mai draga iar imi arata cine e sefa![:D] la noi a fost problema o singura data,cand m-am tuns...foarte scurt si aveam un par lung si netuns de este 10 ani[help].maica-mea tinea mult la pleata mea!cand ma vazt ce-am facut...ma ´´trimis la plimbare´´,adeca ma scos afara!noroc ca peste cateva ore cand am revenit ii trecusera nervii[:D],asta era cand aveam 14 ani...dupa intamplarea asta am cam inceput´´sa fac ce vreau´´adeca cu vopsit,tuns,cercei extra[:D]. si eu am uitat sa va zic La muulti ani!![flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...