Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul celor tineri(sub 20 ani) :))


D3lya

Recommended Posts

Eu cu vopsitul nu am avut probleme decat un pic din partea mamei.Am intrebat-o daca ma lasa si ea a zis ca nu probabil ca se gandea ca nu o sa vrea si tati.Si eu m-am dus la tati si l-al intrebat pe el daca ma lasa si a zis:Sigur tatutule.Aveam 14-15 ani.Deci eram mica. invidia dezleaga limbile oamenilor asa cum admiratia le amuteste
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ceau fetelor, ce faceti? vad ca povestiti experientele cu mamele, eu pe la 15 ani m-am tuns scurt si f ciufulit, a urlat 2 ore la mine mama-mea [:D][:D][:D] maine e baba mea, sper sa am o zi faina va pup pe toate si sa aveti o zi buna [bis]
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ceau fetele! eu nu am intrat ieri ca am avut o zi super grea dar si frumoasa. ieri, in 3, a fost si baba mea si in Tm a fost cald si frumos si zapada de dimineata [:D] abia atept sa vina primavara!!!!!!!!!!!!!! va pup
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nici nu m-am mai obosit sa imi pun o baba.Nu avea ce sa se schimbe....ce putea sa fie?Sa ninga sau sa ninga[:D].Vreau sa spun ca m-am plictisit de moarte noroc cu forumul asta si........aaa am descoperit biliardul pe net.Joc cu prietenul in fiecare zi.Mananc o batatie.........[box]Va pup pe toate si sper ca o duceti mai bine ca mine. Cristina cred ca trebuie sa incepi cursul nu?Nu mai stiu exact pe cat ai zis. Va pup. invidia dezleaga limbile oamenilor asa cum admiratia le amuteste
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ceau fetelor ce faceti? eu pierd timpul pe la calc, maine o iau cu scoala de la inceput [:D], vreau vacanta :)))) am intrat numai sa va salut pusi
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...