Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul celor tineri(sub 20 ani) :))


D3lya

Recommended Posts

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 3 weeks later...
[:(]Ce ai patit EmmaT?Te-ai certat iar cu pretenu?Las k trece doar asa e in dragoste....te mai si certi k nici in casnici nu e tot timpul perfect.....asa ca mult curaj!Mai spuneti fetelor subiect de barfa! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/l0v3u_4ever/album?.dir=/e0e7&urlhint=actn,del%3as,1%3af,0"][foto][/url] Dragostea e frumoasa dar gelozia o poate ucide!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
LA MULTI ANI[pup] Fetelor.. certat..si certat a fost...chiar e unul intr-o parte si celalalt in cealalta parte... suntem pur si simpul 2 straini care daca se vad pe strada si sunt singur cred ca isi spun "buna"..daca sunt insotiti...nu-si spun nimic Dupa 5 luni..a mai inceput sa-mi treaca...daca pot spune oare asta...m-am schimbat arat ca nu-mi pasa..insa nu eu simt..si cand raman singura [q]de ma satur..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, fetele! pacat nu ne tinem de scris [:(] pai ce?[duel] asa avem noi de gand sa tinem in viata subiectul asta? fiecare cand isi aduce aminte? ar trebui sa fim mai unite [:D] fiecare spune ce o doare, si celelalte sar cu sfaturile, asa ca intre fete [:D] incep eu: am invitat la ziua mea o prietena la care tineam f mult, am fost si colege de banca 2 ani, ne-am facut congidente, etc cu o zi inainte am sunat-o si mi-a zis k nu stie 100% sigur daca vine sau nu. a trecut mai mult de o saptamana de la chef si n-am primit nici macar un mesaj de La multi ani [tel]de la ea. sunt f dezamagita [V]si uimita de naivitatea mea[mariaj] in acelasi timp pt ca am ajutat-o d fm ori si ea pe mine nu, m-a mintit si alte chestii...(deci trebuia sa ma astept la asa o figura + ca my best friend m-a avertizat[zid]) intrebare: cum trebuie sa o ttratez cand ne intalnim[:(!]? (luni la scoala) p.s. oricum sunt decisa sa nu ii cer nici o explicatie, sa nu deschid subiectul chefului meu cu ea [sm](asta daca mi se va mai adresa va pup [:X]si sper sa va ganditi u pic si la mine ca sunt tare intoarsa pe dos cu faza asta
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...