Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul celor tineri(sub 20 ani) :))


D3lya

Recommended Posts

doamne ce aiurita sunt[bang] am uitat sa va spun LA MULTI ANI![alcool], un an mai bun cu multe impliniri,, note mari (unde e cazul), dragoste si multe chefuri [:D]
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
fetele eu sunt o mamica de 35 de ani si cum voi sunteti destul de maricele si ati trcut prin ce o sa treaca si fetita mea care are 11 ani si trei luni vreau si eu sa stiu cam cind ar trebui sa ma astept sa ii vina ciclul pt ca este destul de dezvoltata pe cind eu la virsta ei nu eram asa oricum am pregatit-o pt asta de acum 2 ani de zile i-am tot spus dar ma gindeam ca voi fiind din generatia noua puteti spune mai multe sii inca ceva cind ar trebui sa incp sa vb cu ea despre sexualitate? nu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni [url="http://photos.yahoo.com/pufoasa2001"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Teodora...mie menstruatia mi-a venit la 12 ani si 9 luni...acum este drept ca depinde foarte mult de fiecare fetita in parte.... Cu mine nu s-a vorbit mult despre asta...pt cei din jurul meu era o ciudatenie sa vb despre asa ceva..asa cum este si acum sa vb despre sexualitate... (ca exemplu)... Insa mentalitatile dintre generatii difera f mult...si multe lucruri care mie mi se par normale pt ei sunt ciudateni si asa ca nu am cu cine sa le vb... Eu inca nu mi-am inceput viata sexuala...si sunt hotarata sa mi-o incep atunci cand ma voi simti pregatita...iar daca i-am spus lucrul asta mamei mele..am facut cea mai mare tampenie...caci ea deja se gandeste..ca daca am facut-o..si daca nu am facut-o sa o fac multtttt mai tarziu(in cazul in care ea a avut primul copil in clasa a 12-a) Teo nu-ti pot spune decat atat...vorbeste cu fata ta..fii prietena ei...are nevoie de tine chiar daca de multe ori nu arata! Eu va tin pumnii![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani fetelor si imi pare rau ca nu am mai intrat.Aveti dreptate trebuie sa intram mai des.Ingerash te inteleg prin ce treci si eu am fost dezamagita de o prietena ff buna (credeam eu).Sfatul meu este sa o sa o intrebi ce sa intamplat si sa ii spui cat de dezamagita esti de ea.Cel mai bine dupa parerea mea este sa-i spui omului in fata ce gandesti.Nu are rost sa te ascunzi pt ca sufari intr-un fel si o a te simti mai bine dupa aceea .Sa-mi spui ce sa intamplat te pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Teodora mie mi-a venit menstruatia la 10 ani(a trebuit sa o intreb pe mami pt ca eu sunt asa de suparficiala ca uit multe chestii)Cand ar trebui sa vb cu ea despre sexualitate?Cred ca ar cam fi cazul sa incepi discutiile.Incet-incet sa ii explici despre ce e vb,cum sta treaba cu baietii si stii tu ce ar trebui sa-i mai zici.Eu cu mama mea am putut vb din totdeauna despre orice ea este prietena mea si asta cred ca ar trebui sa fii si tu pt fata ta.Cu multa stima Ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana-Maria21, mersi de raspuns, nu am m ai intrat pt. ca am inceput tezele si fiind in an terminal e destul de greu. teodora35, mie mi-a venit ciclul la 13 ani si 8 luni dar la o prietena i-a venit dupa 16 ani (desi se spune ca e normal sa vina pana la max 16) cred c atrebuie sa vb cu ea desp0re sexualitate dar pe masura intelegerii ei, in timp ii vei da tot mai multe detalii. tb. sa vorbesti cu ea astfel incat sa aiba incredere in tine si sa te considere o prietena. va pup pe toate [:X]
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Simt ca inebunesc in casa asta.Actele astea nu mai ies o data de frig e frig nu prea pot iesi,de lucru nu gasesc ca nu stiu limba franceza si nu am acte.Inebunesccccccc.Am venit de 3 luni daca nu ies o data actele astea si mai stau mult in casa o iau razna.Nu ii mai suport pe ai mei (cred ca de plictiseala)Vreau sa iasa o data actele astea sa stiu ce fac cu viata mea.Parca mi-a pus cineva viata in asteptare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana Maria imi pare rau ca esti nevoita sa stai in casa....stiu ce aiurea este. chiar nu ai nici o activitate? nu iti place sa citesti? eu as putea sa citesc non stop, ai putea chiar sa citesti intr-o limba straina pe care o stii, ca sa te perfectionezi, sa ai putea sa incerci sa faci un curs de franceza fara profesor (sunt tot felul de pachete carte + cd), sau poti sa te joci cu ccc catelul [:D] (am citit la rubrica despre animalute) daca imi vin si alte idei iti mai scriu (aaaaaah, f important - sa asculti muzica, iti ridica moralul) am si o nelamurire, nu poti deloc sa iesi din casa? daca da, mergi intr-un parc si asculta oamenii cum vorbesc[:D] (pe bune, asa te obisnuiesti cu franceza, si cum sunt si cuvinte asemanatoare mai retii cate ceva) sper sa iti treaca tristetea [amoras] si sa iti revii te pup (si pe toate celelalte fete[hopsieu] care nu prea le vad [hot])
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...