Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul celor tineri(sub 20 ani) :))


D3lya

Recommended Posts

Din pacate de citit nu pot citi nu am luat carti din romania iar in franceza ce sa citesc daca nu stiu....stiu engleza dar nu am carti in limba engleza.Noroc ca ma uit numai la canale in engleza si am invatat ff mult(stiu mult mai bine acum)Cursuri de franceza fara profesor am dar.......nu matrage inima(stiu ca ar trebui )Unde sa ies mai Ingerash din casa in parc e iarna aici e parca pustiu nu prea intalnesc oameni cand ies cu cainele mai ales in parc.Cea mai buna solutie ar fi sa invat franceza sau macar sa incerc dupa cursuri dar nu ma trage inima[bang]Multumesc mult pt raspuns.Aaa si nu mi-ai zis cum ai rezolvat problema cu prietena ta.Pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ceau Ana-Maria, scuze ca nu ti-am mai scris dar eu sunt in a 12-a si am programul f incarcat. cu prietena mea....(ma rog, fosta prietena acum)....am lasat-o balta, acum imi dau si eu seama si ma [bang] ca e prea superficiala, daca eu vorbesc ceva cu ea, pe o ureche ii intra si pe cealalta ii iasa. daca vrei, daca ai chef si esti dispusa sa stai sa citesti carti in romaneste eu iti pot trimite in format electronic. am o gramada, eu cand am timp stau in fata calculatorului si citesc. am descarcat o gramada de pe net, daca vrei ma tragi de maneca, imi spui cam ce iti place si eu iti trimit pe mail. sper ca ti-a mai trecut tristetea te pup [pup]
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sincer Ingerash mi-a mai trecut putin deoarece am inceput de ieri sa invat franceza de pe cartile pe care le am.Sper sa nu ma las.Invat cate putin la cafea dimineata iar despre oferta ta e buna si o sa tin minte poate o sa-ti cer cate o carte dar deocamdata ma axez pe cartea de franceza (nu vreau sa o las as repede)Multumesc ff mult si bafta la invatat eu am dat anul trecut bacul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ceau fetelor! [:D] An-Maria, ai dat anult trecut bacul? din ce l-ai dat? si cum a fost? ca mie mi-e o frica la mate de moooooooooorrrrrrrrr. bine k mi s-a treminat perioada asta cu teze si lucrari k am zis k o iau razna. Week-end placut!
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ingerash eu am facut meditatii la mate pt ca nu stiam nimic si la bac m-am descurcat bine la mate ,te inteleg ca ti-e frica dar daca ai invatat si inveti incontinuare crede-ma ca nu ai de ce sa-ti fie frica.Daca ai invatat o sa te descurci f bine bafta la invatat si sa nu iti fie ff frica(desi stiu ca o sa-ti fie)Aaa la ce dai la franceza sau la engleza?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu iau meditatii la mate dar tot nu-mi place mate si tot frica mi-e [:D] oricum inainte de bac am si atestatul deci o sa am o idee vaga de cum e examenul oral (prin cel scris am mai trecut la capacitate) la limba straina o sa dau din engleza, sper sa imi pice un subiect unde sa am ce vorbi mult (ca eu am o imaginatie [alcool] si pot sa vorbesc muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult) tu ce mai faci?
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ceau Ana Maria, ce mai faci? eu pierd timpul pe forum, maine ma duc la scoala numai sa-mi incheie ultimele medii, mi-a iesit medie mare si sunt happy [bis] sa nu mai fii suparata, gandeste-te ca te vei acomoda acolo si nici nu-ti va da prin cap sa te intorci la greutatile din Ro. si eu as pleca daca mi s-ar oferi sansa [biz] mai intru eu maine te pup
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iuhuuu,fetele am bagat si eu un ochi pe aici![biz] apoi de bac ce sa va zic,ca eu l-am dat in 2002,a fost binisor desi am tras chiulul la greu!pe la mate sa putut misca ceva ca daca nu eram in cap si pe la unele am avut noroc ca mi-a picat ce am stiut![:D] emotiile sunt marii si cu invatate si fara...din fericire te linistesti imediat ce intri in sala si subiectele sunt impartite!atunci incep sa ti se clarifice mai multe prin capatana...ce stii si ce nu![:D][:D] mi-e mi-ar place sa mai fiu odata in perioada bacului numai sa stiu de pe acuma ce si cum o sa fie![:D] va pupic fetele!profitati de anii de liceu si cei de dupa...o sa tanjiti dupa ei atunci cand veti avea familia voastra![;)][;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...