Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul celor tineri(sub 20 ani) :))


D3lya

Recommended Posts

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ceau fetelor! ma bucur ca nu mai suntem numai 2 pe subiect! sa vedeti ca am scris un mesaj mai lung si am in chis din greseala fereastra [bang] Ana Maria, eu mai dau la bac si din isto, chiar acum citeam pe net ca in aprilie se dau simularile Symaco, eu is varza la mate, nu stiu, nu imi place, nu inteleg!!!!!! is total pe langa! as da de 10 ori la romana decat sa dau la mate! sa vezeti de ce apar eu de multe ori logata pe forum, ori am compu deskis si vine cineva la mine si asa il bate Dumnezeu, desi eu nu scriu ore intregi, ori inchid netul si uit sa dau logout, acum de exemplu is pe forum logata de cateva ore dar mai mult am stat cu ai mei + ca am avut si musafiri. ce bine e in vacanta, stau pana tarziu cu prietenii pe mess.... va pup pe amandoua (poate pana la urmatorul meu mesaj vom fi mai multe [flo])
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

matematica a inceput sa fie pt mine ceva de neinteles de prin clasa a 9-a,ca deh am dat de gustul de oras liceu si capul a inceput sa imi stea la altceva![il][il].si daca i-ai pierudt odata firul..apoi poti incerca cu recuperatul dar e tare greu(si nu era prea´´cool´´![:D][:D] romana,istorie,geografie,franceza mi-au placut nitelus si oricum sunt materii care le poti relua,recupera asa ca nu mi-am facut probleme! la mate,la bac l-am luat pe´´fie ce-o fi´´in brate si uite ca avusei noroc ca in sala mea sa se miste putzin,dar destul cat sa mai arunc si eu cate un ochi pe o ciorna-doua![:I][:I].oricum nu te culca pe urechea asta,incearca sa iei meditatii macar din bata sa te trnsformi in betisor[pup]! ana-maria,cum ai ajuns tu asa departe de casa?cat despre obisnuit...te inteleg ca e greu,plecat de prietenii de -o viatza,distracti etc ajunsa pe total alta planeta?!asa mi sa parut si mie cand am venit aici,desi e diferenta ca eu m-am casatoit aici! capu sus fetele,sunt asa de furmosii anii acestia,pe bune![roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cuma am ajuns aici?Pai tatal meu e venit de 4 ani si am incercat sa vin de mai demult aici, cei de la ambasada nu m-au lasat dar intr-un sfarsit am ajuns(am venit acum 4 luni)Inca nu m-am obisnuit,tatal meu munceste mult su nu are timp sa ne arate orasul.....e greu fara prieteni ,fara iubit nu mai zic.Dar tu cum ai ajuns?Ingeras sa ne tii la curent cum merge invatatul.va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello! cum merge cu invatatul? [ups] pai am luat o pauza ca e vacanta, si meditatiile de la mate s-au anulat asa ca am ramas cu niste bani i m-am dus si mi-am cumparat carti (beletristica-sunt o citittoare avida, nu culegeri de mate[:D]) hai k acum nu va mai plictisesc cu peripetiile mele k e deja tarziu si ma cam ia somnul weekend placut! va pup!
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu nu's asa de ocupata de ieri noapte m-am trezit gemand de durere (problemele lunare[bang]) si azi toata ziua am stat in pat si am citit, abia spre seara m-am urnit ca am avut musafiri & acum pierd timpul pe net. pusi la everybody
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello ce v-am zis eu ca de cate ori intru gasesc tot mai multe fete? [bis] yuuuuuuuuuuupyyyyyyyyyyy Ale, eu is cu bacu' pe cap pe aici [:D], sper ca trece cu bine & ajung la faculta unde vreau fara probleme, bafta la examen restul? Ana, Symaco? unde sunteti? nu cumva sa dispareti ca ne [duel] [:D] hai ca va pup [:X]pe toate, ma duc sa vad un film [ttv]
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...