Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul celor tineri(sub 20 ani) :))


D3lya

Recommended Posts

quote:
Originally posted by ingerash nu cumva sa dispareti ca ne [duel] [:D]
pai ce v-am zis eu in post-ul de mai sus, mey?!?!!?[:D] vedeti ca ne [box] pusi la toate fetele rele care nu scriu [^]
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
iuhuu,fetele sunt pe aici! io lucrez la sf de saptamana si nu am timp sa intru![biz].lunea e ziua de dus printesa mea la grupa ei de joaca,care e in partea cealalta a orasului....si cum io cu burta abia ma misc facem vreo 2 ore pe drum![:D].asa ca iar nu am avut timp sa trec pe aici! din clasa a 11-a mi-am cunoscut viitorul sot,mi-am terminat liceul si am venit aici..casatorie+prima fetita si acum o astept pe a doua![bis] imi merge binisor,cu singuratatea de aici m-am obisnuit,dar cred ca are leguta si cu puiuta mea ca ma tinut intr-una ocupata si nu mi-a lasat timp de plictiseala![:D][:D] ingeras pt problemele lunare exista nurofenul[;)],mie mi-a prins tare bine! mai vin pe la voi![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele :) Symaco, felicitari pt. fetite!!! & mersi de sfatul cu nurofenul (sper sa functioneze ca am incercat deja vreo 4 calmante diferite si niciunul nu are efect [bang]) cum e in Germania? mie nu mi-ar place sa traiesc acolo, mi-au ajuns vacantele sa ma conving ca nu e de mine. Ale, ma bucur ca ai terminat cu sesiunea, nu ca e fain in vacanta? [il] eu vreau sa studiez jurnalismul in continuare, tu la ce faculta esti? Ana, unde ai disparut? pai ce faci? acum dispari tu [bonjovi]cand au venit fetele [grup] ? va pup pe toate & mai intru eu, nu va faceti griji [8D]
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc ingeras! probeaza,mie mi-a prins tare bine nurofenul..sper sa te ajute si pe tine![8)] in germania....la inceput ziceam si eu ca tine nu e de mine,acusica se fac 4 ani de cand sunt pe aici si m-am adaptat binisor,acum am probleme cand revenim in tara in concediu...cam nu prea imi convine ce si cum sa schimbat![zid] colegii mei din pacate sunt majoritatea plecati,cu unii mai tin legatura dar la altii le-am pierdut urma!foarte putzini din clasa mea au decis sa studieze mai departe...mai bine au ales drumul strainatati!cat o fi de bine...cine stie![am] jurnalismul,mi se pare o alegere o alegere foarte buna..sa ai bafta sa intri si sa fie ok!eu am visat dintotdeauna la drept..dar raman numai cu visul,caci ai nici o sansa nu as avea![:(] ce faceti voi in saptamana asta de vacanta?nu e mult dar asa cateva zile de pauza tot e bine! [flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu pentru durerile alea groooaaazzzniiiceee iau algocalmin fiole[alcool][vom] si imi trece durerea. daaaaaaaaa e bine rau in vacanta[vampa](ma cam plictisesc si acum vreau sa ma angajez dar nu stiu unde [zid][:(]) eu sunt la drept , am vrut si eu la jurnalism ( nu stiu de ce nu am mai vrut?!?..buna intrebare) frumoasa meserie sincer.[recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu ti-ar fi prea greu, munca si scoala? imi imaginez ca poate ai nevoie si de bani,dar poate gasesti alta solutie!pt mine dreptul e ceva care te tine mai tot timpul cu capu in carte[:D]! oricum,iti doresc bafta sa gesesti un job care sa fie usurel,incat sa nu neglijezi scoala![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...