Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul celor tineri(sub 20 ani) :))


D3lya

Recommended Posts

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
facem un singur mail, avem toate parola & fiecare isi face album, intelegi? si nu dam nici un link de acolo pe niciunde ca astfel s-ar vedea toate pozele si eu am o obsesie sa nu-mi pun pozele pe net [:D] vedem pozele de acolo doar cele din clubul asta, pt ca noi avem parola. sper ca ai inteles ce zic k nu prea le am cu explicatiile vad [:D]
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau! nu stau mult ca pic de somn Ana, daca vrei sa pui poze cu tine aici, iti faci cont pe ceva site cu poze, am vazut ca multe fete folosesc webshots, eu la asta nu ma pricep, eu am adresa de mail in Yahoo & acolo am si album, dar daca facem un mail impreuna & respectiv, albumul, atunci nu vreau sa dam nici un link de acolo. sau, fiindca suntem putine, daca vreti sa ne cunoastem asa facem schimb de adrese de mail pe pm si apoi ne trimitem poze sau invitatii de a vizualiza albumele va pup pe toate p.s. deja am adormit [:D]
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ceau fetele! ce faceti? iar nu scrieti? eu ziceam sa facem o adresa de mail comuna (adica sa stim parola toate) pe yahoo pt. ca acolo exista optiunea photos, si fiecare isi face album acolo. Ana, daca vrei sa pui link cu pozele tale aici, iti faci un album pe webshots sau unde vrei, sau yahoo si dai linkul de acolo. va pup & sper sa mai scrieiti & sa nu raman singura pe topic [ups]
Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...