Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 41
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

,

 

am luat si eu aceste prafuri dar am renuntat la ele dupa 2 saptamani pentru ca pusesem pe mine 7 kg si tot nu am ramas.

sincer nu stiu ce sa cred. eu la tot ce este pe baza de acid folic am avut reactia asta de ingrasare...

sincer nu stiu! daca le iei si dau vreun rezultat tine-ma te rog la curent fie si pe privat.

sunt curioasa ce alte efecte au - adverse sau nu!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Lia, eu am facut tratament cu Clavella care e acelasi lucru ca myo-sun. De fapt sunt niste Derivate din Vit B. Ajuta la ovare polichistice, din experienta mea si a altor fete. Eu personal nu am PCOS si ovulez singura dar am primit tratamentul pentru imbunatatirea calitatii ovulelor. Am dezvoltat 1 folicul mare si gras la tratamentul cu un pliculet pe zi si doi foliculi la tratamentul cu 2 pliculete pe zi. Asadar, de ajutat la ovulatie ajuta dar nu e o garantie ca si ramai imediat Gravida. Eu una nu am ramas.

Partea mai putin placuta este ca iei in greutate. Daca il combini cu un pic de dieta si Sport mai reduci din efecte.

Mult succes iti doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Am luat 2 luni si iau in continuare Myo-Sun...in cazul meu nu pot sa spun ca a ajutat...tot un folicul am avut, si tot nu s-a spart :))  dar nici nu a facut rau...medicul meu mi-a spus ca este un produs scump ce nu isi merita banii, si ca pot lua acid folic simplu, insa cumparasem deja cutiile de Myo-Sun, intenrionez ca il termin :)

 

Personal nu am avut efecte secundare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

A ramas cineva insarcinata pana acum cu el? Eu il iau a doua luna, combinat cu luminita de seara. Luna trecuta testul de ovulatie a iesit pozitiv in ziua 22, nu am ramas.

 

Luna aceasta a iesit in ziua 18. Asteptam sa vedem.

 

Acum este pentru prima data cand ma dor ovarele. M-au durut, mai ales stangul, cu o sapt inainte de ovulatie si acum, la doua zile dupa, ma jeneaza iar. Nu e o durere profunda, insa este cat sa jeneze din cand in cand.

 

Poate e cu ochisori. Vedem. Va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Buna fetelor. Si eu sunt la tratament cu aceste prafulete :).cica pana raman gravida tb sa le iau. Voi incepe si un tratament cu clomid 3 luni. Nu am probleme majore, doar ca astept minunea.. Nu am mult de cand le iau, dar sper sa aiba rezultate. Ca un sfat, daca vreti acelasi produs, dar multt  mai ieftin puteti opta pentru Inofolic. are aceiasi compozitie doar ca este alt producator. Eu tb sa iau 2 pliculete pe zi, este destul de costisitor. V pup !!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...