Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Răspunsuri 41
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bună și mie mia recomandat doctorul meu myo sun pentru reglementarea ciclului, și văd ca este foarte eficient, de 2 lunii is regulata cu ciclu, dar încă nu am rămas gravida :( ( și eu am ovare polichistice,) am 26 de anii

Buna byby. Ai ramas insarcinata pana la urma in timpul administrarii de Myo - Sun? Si eu iau de 7 saptamani si sunt curioasa daca la alte persoane au efectul scontat! 

Multumesc frumos!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M

 

Bună și mie mia recomandat doctorul meu myo sun pentru reglementarea ciclului, și văd ca este foarte eficient, de 2 lunii is regulata cu ciclu, dar încă nu am rămas gravida :( ( și eu am ovare polichistice,) am 26 de anii

Mult succes! Si eu iau Myo - Sun de 7 saptamani, am inceput ieri a patra cutie. Cumva din a 17- a zi a CM resimteai sani grei si durerosi? Inainte de administrarea Myo - Sun nu mi se intampla nicioadata asta si in prima luna de administrare am avut sanii durerosi si grei si nu am fost insarcinata iar acum sunt din ziua 17 iar ii simt ca luna trecuta. Ti s- a intamplat asa? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Buna fetelor ...deși nu eram așa încrezătoare ,având sindromul ovarelor polichistice  si anovulatie ,am lut myo-sun si am amar însărcinată din prima luna (l-am luat la recomandarea unei prietene cu aceeași problema care după trei ani si ea a rămas însărcinată tot cu myo-sun) ...deci se poate ! :) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...