Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bobocei de Octombrie 2014 - Capitolul 5


Recommended Posts

Shmily, e o scuuuumpa bebelina ta! M-a distrat ideea cu galeata. :)

 

Azi am inceput si noi diversificarea si totul a decurs bine. I-a placut piureul de morcov, pastarnac si ardei gras. Maine avem acelasi meniu.

 

Momentan nu am o dispozitie prea buna. Teo a avut o viroza, a facut temepratura 39,6. Acum a ramas cu o tuse, careia nu ii dau de cap. Azi vad ca a avut temperatura 37,7 si imi este frica sa nu ii creasca si mai mult la noapte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 372
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani, Sebi! [deziuata]  Bobocelul nostru a facut jumatate de anisor! Doamne ce a zburat timpul!!! 

 

Si mai avem un bobocel sarbatorit chiar astazi, tot de 6 lunitze. La multi ani, Denis!  [deziuata]  

M-am mai uitat si tot 6 luni au implinit de curand bebe de Schumpi si de Andreutza! La multi ani si lor! Sa fie sanatosi toti boboceii nostri si sa-si bucure din plin parintii!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Geo, ce rau imi pare ca a dat viroza asta peste voi.. [sad]  Stiu ca este foarte greu cu copilul bolnav, mai ales daca ii creste temperatura mult.. Cum ati trecut noaptea? Sper sa va faceti bine cat mai repede!

 

Shmily, foarte tare ideea cu galeata, i-am aratat si sotului pozica si i s-a parut si lui ingenioasa. Este frumusica foc pitica ta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cele care ati cerut sa va vina pe card, prima data v-a venit tot asa la posta?

 

Silvia mie mi-au intrat banutii direct in cont. In mom in care am depus dosarul am completat pe cerere ca vreau sa imi fie pusi direct in contul pe care il aveam si am dus un extras de cont pe care l-a pus chiar pe coperta dosarului.

Si banutii chiar mi-au intrat repede, nici nu ma asteptam asa de repede ....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani bebe Sebi! Cu intarziere si de la noi multa sanatate si sa fii fericit! [deziuata]

La multi ani pentru azi lui Denis-Nicolas! Multi  pupici si la fel sanatate si fericire! [deziuata] 

     

   Off Geo sper sa treceti repede de probleme si multa putere sa lupti pentru bebe Teo!

 

 Noi ne-am  bucurat in weekend de vremea frumoasa si ne-am plimbat, sambata dimineata am fost la o manastire foarte frumoasa si am plecat linistiti si cu ganduri pozitive. Dupa amiaza am plecat la bunici la tara si ne-am bucurat de aerul curat. A fost foarte benefic pentru printesa mea care de cate ori a prins ocazia a dormit zdravan si se trezea cu un zambet care ne aducea numai fericire si de data asta nu numai noua ci si celorlalti care au fost foarte bucurosi sa o vada. Am fost pentru prima data sa se intalneasca Tamia cu una din strabunice si am asistat la un moment care mi-a adus lacrimi. Nu am ratat si am facut cateva poze.

   

  Incet incet trecem la momente din ce in ce mai frumoase si ne bucuram tot mai mult de minunile astea mici care au aparut in viata noastra! Ma rog sa fie totul bine si sa nu avem probleme cu ei! 

 

O saptamana frumoasa sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

multumim tamia :) va pupam!

 

momentele cu strabunicii sunt uimitoare,  asa e...sebi inca mai trebuie sa isi cunoasca un strabunic, pe restul i-a intalnit deja :) am noroc si am inca ambele perechi...sper sa ii mai am ptr mult timp inca de acum inainte..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ajuta, Anda! Sa fie sanatosi si sa va bucurati multi ani de acum inainte de ei! Eu din pacate nu mai am niciun bunic, dar are sotul si ai lui sunt acum ca si ai mei. Unii dintre ei pe care ii vizitam mai des, sunt foarte atasati de fete.

 

Tamia, ce weekend frumos ati avut! Vremea asta buna se combina perfect cu bucuria pe care ne-o dau copiii nostri. Chiar, Anda, la voi s-a mai imbunatatit vremea?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...