Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bobocei de Octombrie 2014 - Capitolul 5


Recommended Posts

Am inceput si eu cu stresul botezului. Cum Dragos are mult de lucru, cam trebuie sa ma ocup singura. Acum ma uitam de bauturi, sa vad ce luam. Cele care ati facut botezul, mai stiti cat ati luat pt fiecare persoana? Ma refer la suc, vin, apa, bauturi alcoolice gen whisky, sampanie

 

Geo, da un semn sa stim ca sunteti bine!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 372
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • Administrators

silvia, la noi alaltaieri a fost frumos, ieri a plouat iar azi o tinedoar la 0 grade, maxim 1, si pe varfuri a nins. Zapada aproape s-a topit complet, dar inca mai e putin...astept primavara si vremea calda ca o gura de aer...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut cu mult drag ,dupa foarte mult timp !! Ce mai faceti voi ,? Bebelusii ce faccc ??? noi avem 5 lunijumate...suntem foarte energice . Sapt trecuta ne-a iesit primul dintisir. Toata ziua zicem aaammm baaa gaaa taaa daaa laaa gaaahhh :))) am luat ft bn in greutate, luna trecuta la evaluare aveam 7600 g si 70 de cm :))abia astept sa citim si noi dsp voi ca nam apucat Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna , mamici si bebelusi frumosi si de la noi ! [flo2]

 

Am mai intrat,am mai citit (pe diagonala,ce-i drept), dar nu am mai avut timp sa scriem!

Pe data de 8 martie va scrisesem un pomelnic , cu mesaj pentru fiecare... si nu stiu ce am facut, dar mi-a disparut tot mesajul!

Noi suntem bine, Andu cu multe teme si de la scoala si suplimentare (bine, dureaza mult si pana se apuca si dupa ce se apuca, caci tot viseeeeeeaza la timp liber si vacanta) , in rest curatenie, spalat, calcat, mancare si .... simt ca sunt zile in care simt ca nu mai apuc sa termin ce-mi propun!

Va invidiez cu privire la mancare , la diversificare, adica; Lu nu mananca decat supa strecurata, nu-i place deloc piureul,inca nu am trecut la fructe ... si mi-e tare teama de ce ma asteapta [fri]

Va [pup]  pe toate si sa avem  zi buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...