Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bobocei de Octombrie 2014 - Capitolul 5


Recommended Posts

Caresse, si eu la fel ca si Anda am gandit, ca tu trebuie sa fi scris.  [:)]  Mie mi-e drag cand am de citit.  [flo2]  Dosarul l-am depus in jur de 20 decembrie. Posibil ca prima data sa-ti vina prin posta si apoi pe card, cum a fost si la mine. In general vine aviz in cutia postala. Ai putea totusi sa intrebi la posta daca este ceva pe numele tau. Decizia ti-a venit?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 372
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Anda, ce multe papati! Abia astept sa ajungem si noi asa! Ma gandesc ca dupa ce i-oi introduce mai multe alimente, pot face combinatii care sa-i placa. Azi i-am pus doar patrunjel, morcov si cartof dulce. M-am bucurat ca papa, dar dupa 4, 5 lingurite nu a mai vrut. Sebi mai papa si laptic dupa?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de urari. La multe lunite tuturor bebeilor, sa fie sanatosi si voiosi! Zboara timpul....ma uit cu nostalgie la primele poze cu buburuza. Era asa mica...

 

Anda, dar ce bine papa Sebi! O gramada de legume ati incercat, fructe, branzica. Deabia astept sa incepem si noi, dar mai astept pana pe la 6 luni (deabia am implinit 5).

 

Azi mergem sa luam doza 2 de Rotarix. A mai facut cineva si alt vaccin in afara schemei obligatorii?

 

Va pupam!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

vai mary ce papusica scumpa ai! si ce parut lung! eu de abia astept sa-i creasca si lui sebi putin...

puteti incepe cu supica de morcovel, o dai 3 zile si apoi mai pui o leguma, si tot asa. eu am inceput direct cu pireu, dar puteti incepe cu lichid, depinde cum accepta si cum va recomanda medicul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...