Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bobocei de Octombrie 2014 - Capitolul 5


Recommended Posts

Buna seara mamici Si bebici !!! La multe lunite sanatoase tuturor bebeilor ! Nu imi vine sa cred ca au trecut deja 6 luni , parca mai ieri intram sa vedem care a mai absentatat de pe forum, tin minte la Anda care ea mereu prezenta pe aici cum eram toate sigure ca gata trebuie sa se fi intamplat minunea , Ce zile frumoase , ce emotii si trairi ! Si uite- ne acum peste 6 luni cu bebeii in brate , vorbind de retete de mancarica , program de nani sau de joaca prima noapte alba , prima raceala, primul gangurit , primul dintisor , primul Mama , primul sau prima chestie dintr o serie Ce va continua pt toata viata , mereu va fi un prim eveniment datorat lor , minunilor noastre !! Ce zile Si momente frumoase am trait si cate vor urma ! Va pup o seara frumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 372
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna seara, dragi mamici!

 

Caresse, se pare ca m-am bucurat prea repede, ne-am intors la leganat ca metoda de adormit. De dormit, doarme jumatate de noapte la el in patut si jumatate de noapte intre mine si tati( ca sa simta iubirea, asa cum a zis sotul meu intr-o noapte dupa ce s-a ridicat pe jumatate adormit, a luat baiatul din patut si l-a pus intre noi :)) ).

 

Vad ca majoritatea ati inceput diversificarea. Vineri avem programare la pediatru pentru control periodic si sunt curioasa ce sfaturi ne da privind diversificarea si apoi de sambata cred ca incepem si noi.

 

Azi a fost a doua zi in care Alex a fost foarte agitat si cu greu ii intram in gratii. Nu vroia sa doarma, nu vroia in brate, nu la plimbare, nu in leagan..... O fi de la dintisori, nici nu stiu ce sa cred.

 

Va dorim o seara linistita si va oferim un buchet cu flori!

post-129972-0-01837400-1427223038_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...