Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bobocei de Octombrie 2014 - Capitolul 5


Recommended Posts

  • Răspunsuri 372
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimi mamici si bebici! La multi ani pentru ziua mamei,sa fiti fericite si iubite!

Desi nu am timp sa scriu, sunt la zi cu cititul!Noi suntem bine,bebe este foarte activ si vorbaret.Noi am fost ieri la evaluarea de 5luni si este ok: 8 kg si 70 cm.Nu incepem inca diversificarea,o sa incepem la 6 luni, dintisorii se lasa asteptati desi gingiile sunt tari si albe!

Eu am deschis laboratorul saptamana trecuta (sunt mai linistita acum),chiar daca inca nu am contract cu casa de asigurari pana in mai,am decis sa deschid si surprinzator dar a fost o decizie buna. Nu mai ma duc de dimineata pana seara,pt ca am fetele care stiu ce au de facut si oricum le coordonez prin tel,imi incep programul pe la 12.

Bebe este foarte fericit cand se trezeste dimineata si ma vede pe mine langa el si nu pe mama,iar eu sunt de o mie de ori mai fericita decat el!

Va pup si va doresc o zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani cu intarziere pt ziua mamicilor !! Va doresc o primavara frumoasa si senina , sa ne bucuram de fiecare clipa alaturi de pitici si sa avem forta necesara sa o luam de la capat atunci cand simtim ca nu mai putem !! Felicitari ellenas pt laborator si pt ca poti petrece mai mult timp cu bebe ! Eu uneori ma simt asa obosita , as vrea sa mai stea cineva Si o ora cu ea sa mai iau Si eu o gura de aer proaspat , uneori chiar la propriu , duminica am iesit la un restaurant si Cred ca nu iesisem afara de vreo 4 zile , abia astept vremea buna sa stau numai pe afara ! Ce bine de cele care aveti mamele pe aproape si va mai dau o mana de ajutor cand aveti nevoie !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

ale, te inteleg...mama a fost si inca e racita, cand i-a trecut l-a luat pe tata si tot asa, inca e sechestrata la domiciliu...mai venea si mai statea cu bebe,dar acu' de o perioada si eu tanjesc dupa un pic de timp doar pentru mine. Si asa venea o data pe saptamana fiindca lucreaza si nu are cum mai des, dar acum deloc...de abia astept sa vina caldura, fiindca o sa am mai multa libertate...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...