Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bobocei de Octombrie 2014 - Capitolul 5


Recommended Posts

Aly, ce fetite frumoase!

Tamia, ce voinica e pitica!!!! Si piticul meu sta in fundulet dar sprijinit. Sta si singurel, dar doar 1-2 min dupa care plonjeaza pe burtica.

Anda.... maaaamaaa.. cat ds frumosssss!!!! Pustiul meu zice cateodata ama-amaaaa si ma umflu toata desi sunt constienta ca sunt doar niste silabe. In schimb de cateva nopti canta inainte de somnic. Este super dulcic cum canta el acolo singurel si dupa o perioada oboseste si adoarme brusc:)))

Noi suntem fericiti ca a venit tati acasa asa ca azi am fost la plimbare si la cumparaturi.

O seara frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 372
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mamici, voua v-a venit indemnizatia? Eu am depus din decembrie si inca nu a venit.. Si cand v-a venit alocatia cum v-a venit? Va intreb pt ca mie mi-a venit in ianuarie prima data si ma asteptam sa imi vina pe 4 luni, octombrie, noiembrie, decembrie, ianuarie, dar a venit doar pe 2. Ce s-o fi intamplat cu celelalte doua?!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

ieri mi-a venit indemnizatia, pe 3 luni, (acte depuse la inceputul lui ianuarie) mai am o perioada pontata ca lucrata dupa nastere, de aia, a venit pe dec,ian si feb

Alocatia mai demult, nu mai retin...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...