Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulguleti de Ianuarie 2015 cap 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 400
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bine ai venit sorry!

eu aseara i-am pus dupa baita un body cu maneca lunga si un costumas cu bluzita tot la fel si dimineata era toata rosie si agitata, cum am lasato doar in body cum s-a linistit....nu ii place caldura.

Acum e afara in curte, doarme de la 11.30 afara tot pun mana pe ea sa vad sa nu fie rece dar e calduta ca e infofolita intro paturica....ma bucur ca vine incet-incet si timid primavara.

O zi superba sa aveti in continuare mamici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Azi noapte, pe la 4 Remus nu prea a dormit, s-a tot foit ca ii era nasul infundat. Pana la urma dimineata pe la 8 i-am scos cu batista bebelusului mucusorului, si saracutul a adormit apoi. 

 

Azi la noi a fost foarte frumos cu 20 de grade afara si am iesit de la 12 pana acum la 15.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit sorry!

Fetelor, de 3 zile suntem exclusiv pe tzitzi. Stau cu un stres pana vineri cand mergem la un alt pediatru si sigur o cantareste din nou ca sa vad ce ia doar la san. Nu va zic ca mereu am impresia ca nu se satura si uneori ii fac 30 sau 60 de lp, dar evident ca puiul il refuza. Sper din suflet sa reusesc sa scap de laptele praf si sa fie suficient lapticul meu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...