Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulguleti de Ianuarie 2015 cap 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 400
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

 

Bebita mea iar are muci....iar amanam​ vaccinul.daca nu m-am saturat,nu stiu cand vor intra toate pe fagasul normal!? [colegi] ce faine sunt smilies-urile... [cool] [iepu]

 

Dumbri, si voi cumparati vaccinul sau au venit cele de la minister?

 

E atat de anormala situatia asta cu lipsa vaccinurilor... Ar trebui sa ii dam in judecata, nu isi pot bate asa joc de bebelusii nostrii!

 

Peste doua sapt vom avea si noi botezul! Sunt asa nerabdatoare sa o crestineze nasii pe cea mica! Parca nu mai trece timpul... Ne-am propus sa invitqm doar rudele apropiate si prietenii dragi dar tot s-au strans 70 persoane. [fiesta]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dumbri, si voi cumparati vaccinul sau au venit cele de la minister?

 

E atat de anormala situatia asta cu lipsa vaccinurilor... Ar trebui sa ii dam in judecata, nu isi pot bate asa joc de bebelusii nostrii!

 

Peste doua sapt vom avea si noi botezul! Sunt asa nerabdatoare sa o crestineze nasii pe cea mica! Parca nu mai trece timpul... Ne-am propus sa invitqm doar rudele apropiate si prietenii dragi dar tot s-au strans 70 persoane. [fiesta]

si noi tot peste 2 sapt avem botezul...emotii multe

doar familia si prietenii apropiati vor fi, cam 30 pers

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata mamici! Azi e soare....asa ca iesim la plimbare. Noi tot cu colicii....deja stim seara ca urmeaza scandalul....de ar trece mai repede ca nu mai pot sa o vad cum se chinuie asa cu plansul. Noi botez facem peste 3  saptamani cam cu 50 persoane  [fiesta] Abia astept sa o duc la Biserica 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...