Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulguleti de Ianuarie 2015 cap 3


Recommended Posts

Remus, rade el asa fara sunet, dar chiuie si vorbeste mult. Avem o gramada de sunete de la cele cu aaaa, pana la bee, bu. Adevarul e ca sunt niste minuni.

 

Noi de ieri avem nasul infundat, nu reusim sa-l desfundam. Nu vreau sa folosesc batistuta bebelusului. 

 

Cand iesim afara, peste hainele de casa, ii dau un costum de fas cu gluga. Caciula in cap. In carucior are invelitoarea de iarna peste el. Mereu e cald la el acolo.

 

Voi cum stati cu ciclul ? mai ales cele care nu prea alaptati. Eu acum mai am odata pe zi circa 40 - 50 de ml si tot ii dau la Remus cu sticluta. Dar ciclul inca nu a venit. Ma ingrozeste ideea :))) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 400
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata!

Sanduta, eu folosesc batista bebelusului, dar doar la primele folosiri am pus-o la aspirator, acum trag eu cu gura, bebe sta daca nu e nervos [;)] si reusesc sa scot mucii, cam 1 data la 2 zile sau chiar in fiecare zi.

Bebelinul meu a adormit greu dupa baie, de fapt nu stiu daca a adormit el sau eu inainte, ca tot mufat a stat si suzeta.De pe la 3 l-am pus pe mine si de-abia la 5.50 a dat semne ca vrea mancare, a dormit mai mult in noaptea asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...