Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina, ai testat? Cum e spaghetitorul?

Și eu vreau cafea, mă dor toate azi :(

L-am testat pe un castravete pe care l-am mancat cu Mihai :))

Imi place rezultatul, iar jucaria pare bine facuta, plus ca are ventuze la picioruse, pentru un plus de stabilitate.

 

De ce te dor toate, ai racit? Sau de oboseala cronica?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

I-am facut analizele lui Andrei si multumesc lui Dumnezeu au iesit bine , l-au si testat din punct de vedere al dezvoltării si este f. bine , cu somnul , deci , nu se stie ... Se trezeste foarte des noaptea :(

 

Ne gândim sa venim in tara si caut bilete .

 

Eu ma simt cam urâta , mai sunt si grasa , nu am nimic interesant de spus in societate ...

 

Andrei a inceput si el de 2 zile mai bine cu mersul si evident cu căderile dese :(((

 

Bine ca Andrei e bine! Daca te consoleaza, sa stii ca si Maria se trezeste des noaptea........

Daca nu te vedeam in poze, poate as fi crezut ca esti urata, dar asa........ termina cu prostiile. Esti o femeie frumoasa, iar cele cateva kg in plus se vor topi si ele intr-o buna zi [flo2]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

imi dau eu cu parerea, pana sa raspunda Maddutz - daca copiii sunt ok si nu suspectati nici un fel de probleme, de ce vreti sa le faceti analize? mi se par cam mici la 1 an pentru analize preventive

Eu vreau sa vad daca are nevoie de supliment de fier sau calciu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Legat de trezitul noaptea.Homeopata la care am fost a zis ca sigur o supara ceva daca se trezeste noaptea.De cele mai multe ori urechile.Mi.a dat remediu.

Cred ca nu v.am zis.Anei ii ies 4 masele odata.Doar la una se simte coltul! Mi.a dat remediu si pt asra.Nu prea functioneaza.Dar e muuult mai bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...