Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

Eu stiam ca pana la 2-3 ani sunt programati genetic sa se trezeasca macar o data pe timpul noptii. Nu neaparat pt papa, ci si pt a vedea daca e cineva cu ei, pt siguranta lor, poate de sete, poate doar de alint, poate doar o vor pe mama langa.

Pai si atunci unii de ce dorm toata noaptea?Robi dormea toata noaptea de la 21 la 6(lapte) si iar somn pana la 9.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si sa ma laud si eu: mi.am luat de la lidl forme de briose si iepurasi si gargarite, pensula de silicon, spatula de silicon si 2 forme pt oua, clatite un fluturas si un trifoi. Si mi.am mai luat un set de forme pt biscuitei, un set de 3 cerculete tot pt decupat, spatule mici de lemn, si un set de masuri lingurite cu gramaj pe fiecare. Sunt super incantata de noile jucarii! Abia astept sa le testez.

Sa le folosesti cu placere si sa ne dai feedback!

Apropo de asta.Cand te.am auzit ca.ti tb spray de ulei ma gandeam la ce ti.o trebui? Si mi.a trebuit si mie ca am consumat aiurea mult ulei.Si mi.am luat ieri si e extrem de util.Stropesc gratarul,tigaia,chiftelrle la cuptor,crispy la cuptor,legumele etc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa le folosesti cu placere si sa ne dai feedback!

Apropo de asta.Cand te.am auzit ca.ti tb spray de ulei ma gandeam la ce ti.o trebui? Si mi.a trebuit si mie ca am consumat aiurea mult ulei.Si mi.am luat ieri si e extrem de util.Stropesc gratarul,tigaia,chiftelrle la cuptor,crispy la cuptor,legumele etc

Eu nu am gasit pe niciunde in oras. Nu am decat sa comand de pe net, dar cand iau mai multe.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor de incurajari ! Kilogramele astea... :( nu prea ma impac cu oglinda ... :(

 

Deea , ma bucur pentru achizitiile tale , profi :)

 

Andrei se trezeste si la jumtate de ora , nu ma plang pentru nesomnul meu , doar ca mi-as dori pentru Andrei sa doarma relaxat ... Ziua doarme linistit o ora si jumatate . Noaptea se trezeste dupa prima jumatate de ora , apoi la 45 min , iar pana intr-o ora .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am gasit pe niciunde in oras. Nu am decat sa comand de pe net, dar cand iau mai multe.

Sa stii ca eu am facut turul nagazinelor marti ca am avut treaba(metro,auchan) dar mi.am luat din Jumbo ca stiam ca au.Jumbo e un magazin mare cu jucarii si articole pt casa mai mult.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare! [flo2]

eu sunt suparata. balerina refuza sanul, iar laptele meu e din ce in ce mai putin. in schimb, biberonul cu laptele praf nu-l refuza niciodata! [smulgpar]  de azi am inceput sa ma mulg...normal, ca reusesc sa mulg putin (50ml). uffff...sunt tare suparata....

vestea buna: am ajuns la 76,2, si nu ma infometez deloc. sunt satula, chiar...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc pentru urări! Și la mulți ani și celorlalți sărbătoriți!

 

 

Noi suntem bine, Ac devine din ce în ce mai figura și îl văd ca s-a schimbat, deja personalitatea I se conturează. O sa îmi cam facă zile fripte :).

 

În weekend botezam iar pe 1 aprilie mergem la controlul de 1 an și vaccinurile aferente. Sunt curioasă cat a mai crescut. Capul tot mai e turtit putin.Dacă nu I se face normal pana la 2 ani, mă duc și îl iau la rost pe doctorul de la spital care m-a asigurat ca o sa i se rotunjească pana la varsta aia datorita dezvoltării hipotalamusului. Glumesc dar ...tot îi bat obrazul :)))). Tot el o sa-l controleze și la inima sa vadă dacă I s-a închis spațiul deci nu scapă de mine :D.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare! [flo2]

eu sunt suparata. balerina refuza sanul, iar laptele meu e din ce in ce mai putin. in schimb, biberonul cu laptele praf nu-l refuza niciodata! [smulgpar]  de azi am inceput sa ma mulg...normal, ca reusesc sa mulg putin (50ml). uffff...sunt tare suparata....

poate e doar o faza trecatoare

vestea buna: am ajuns la 76,2, si nu ma infometez deloc. sunt satula, chiar...

hai Maddutz inca 11 kg, stiu ca poti ...traiasca ceai-ul [vampa]  [vampa] [vampa] , pana vine vara vei fi mai balerina ca Daria [biz] [biz] [biz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...