Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

i-am comandat piciului papuci tiki si liliputi, abea astept sa ajunga [catelulsfuge]

[catelulsfuge] [catelulsfuge]

 

fara exagerare asa ma simt eu in ultimul timp [catelulsfuge] daca iesim la plimbare cu caruciorul el vrea sa-l impinga, in casa isi plimba ursuletul in carucior, in sistem nu mai vrea(si tocmai ce mi-am cumparat muuuult visatul emei baby) in brate nu mai vrea in carucior nu [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Deci m-ai pus pe ganduri...ramane sa explic si consortului de ce am nevoie de varianta xxl a instrumentului [:D]

"Iubire, varianta xxl imi usureaza munca si, cel mai important, reduce timpul petrecut in bucatarie, timp pe care-l pot petrece alaturi de tine si de copii" [biz]

Si nici macar nu e scump.....

 

Asta seara Ana Maria, nervoasa, m-a "insultat": Esti un ou cu apa! [:-)))] [:-)))] [:-)))]

In alta ordine de idei, am zis sa fac un cozonac de proba, sper sa iasa cum trbuie, miroase bine deja [:)]

O fi vrut sa spuna ca esti un ou posat [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Cum a iesit cozonacul?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca eu am facut turul nagazinelor marti ca am avut treaba(metro,auchan) dar mi.am luat din Jumbo ca stiam ca au.Jumbo e un magazin mare cu jucarii si articole pt casa mai mult.

Mersi de pont. E vorba s ase deschida si la noi Jumba, daca nu s-o fi deschis deja. Eu credeam ca e doar d ejucarii, dar daca spui ca e si cu articole pentru casa.......... e de vizitat. De preferat fara sot, ca el sigur gaseste mai multe de cumparat decat mine :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...