Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

salutare! [flo2]

azi sunt bine dispusa...aseara am fost la o degustare de vinuri (un producator si-a lansat un vin si a oferit la degustare 4 tipuri de vin). yummmmy! am profitat ca balerina nu prea mai arata interes si m-am dedat la licorile bahice [alcool] dupa care am fost intr-un alt local unde m-am infruptat dupa pofta inimii, alungand gandurile pline de mustrari de constiinta, ce se incapatanau sa-mi dea tarcoale si sa-mi aduca aminte de eterna mea cura de slabire...consecinta: azi dimineta 1 kg in plus, dar eu, voioasa si proaspata ca o zambila! [il]  hmmm...cred ca-mi lipsea o seara lipsita de griji si responsabilitati...

...balerina a dormit toata noaptea...era obosita sau...?! [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Help maddutz si fetele :(

Am o durere la un sân, ca o arsură sau înțepătură în jurul mamelonului. A început de câteva zile si e din ce în ce mai puternică. Ce sa fie? Am avut acum ceva vreme un canal înfundat si era o porțiune roșie si tare si foarte dureroasă, dar acum nu e nimic de genul ăsta. Doar durere :(

Help

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M.am uitat la aparat. Merg si crude si fierte legumele/fructele? Si carnea nu merge?

Nu stiu daca merg si fierte, probabil cele mai tari, cum e morcovul. Carnea sigur nu merge.

 

salutare! [flo2]

azi sunt bine dispusa...aseara am fost la o degustare de vinuri (un producator si-a lansat un vin si a oferit la degustare 4 tipuri de vin). yummmmy! am profitat ca balerina nu prea mai arata interes si m-am dedat la licorile bahice [alcool] dupa care am fost intr-un alt local unde m-am infruptat dupa pofta inimii, alungand gandurile pline de mustrari de constiinta, ce se incapatanau sa-mi dea tarcoale si sa-mi aduca aminte de eterna mea cura de slabire...consecinta: azi dimineta 1 kg in plus, dar eu, voioasa si proaspata ca o zambila! [il]  hmmm...cred ca-mi lipsea o seara lipsita de griji si responsabilitati...

...balerina a dormit toata noaptea...era obosita sau...?! [alcool]

Ai degustat ceva vin, daca ai adunat 1 kg [ascuns]

 

andik, m-ai speriat [:-)))]  ma si vedeam in bucatarie, cu sort, cu facaletul in mana, faina zburand prin aer, blatul aburind in cuptor, cu telul in cealalta mana, batand frenetic o crema cu ciocolata... [papica]

............ si cu balerina incolacita pe-un picior [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Help maddutz si fetele :(

Am o durere la un sân, ca o arsură sau înțepătură în jurul mamelonului. A început de câteva zile si e din ce în ce mai puternică. Ce sa fie? Am avut acum ceva vreme un canal înfundat si era o porțiune roșie si tare si foarte dureroasă, dar acum nu e nimic de genul ăsta. Doar durere :(

Help

Cred (sper) ca tot de la vreun canal infundat este.

Pe la inceputul alaptarii, eu aveam probleme similare la schimbari de vreme.......

 

Sanatate bolnaviorilor [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...