Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sotul meu mi-a facut o "surpriza" azi- a venit cu o sacosa de spanac si una de urzici. Imi venea sa il bat cu ele in cap!

hihihihi! :)

si eu am primit joi o plasa cu spanac. l-a spalat mama! [pk]  io nu am apucat, inca, sa-l gatesc... [ups]

 

 

Adică i.am zis ca sta toata ziua ca un ficus. :)

 

cand ma enerveaza (cand sta si nu face nimic, ceea ce se intampla tot timpul cand e acasa) ii spun ca sta ca o mimoza [soricel]  (ma enervez numai cand ma gandesc [smulgpar] )

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nadia are 10,2 kg si 77 cm aproximativ, ca a urlat si s-a miscat cand sa o masoare dr. Vaccin nu e decat unul deocamdata, nu am intrebat care, voi suna prin 20 aprilie sa intreb daca a venit si celalalt si daca da, le facem. Voi ati facut vaccinurile?

balerina a fost la vaccin joi. a urlat pana am iesit din cabinet, in masina, si acasa pana a adormit. pe urma nu a mai avut absolut nimic.

am facut ambele vaccinuri.

are 9,100 kg si 75 cm.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vezi Maddutz daca si voi ca enervati ! Eu deja scot flacari! Si m.am saturat sa.l gadil sa faca ceva! Bag picioarele!

Si eu am patit cu urzici.I.am zis sotului sa.mi cumpere,am curatat un sfert dar le.am aruncat ca mi se luase de ele .Restul macar le.a facut mama .A vrut sa.mi dea sa mananc si am zus ca nu.mi mai trebuie!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maddutz vezi ca am patit ceva asemanator in vara.Poate ai mancat ceva ce nu.i place!?

nu..problema e de cateva zile...nu mai e lapte...pur si simplu... [fri] [smulgpar]

 

Felicitari pt medalie Vio!! La mai multe!!!!

felicitari Vio! [il]

 

Ficusul meu a stat mai mult acasa de cand cu mana si imi vine sa.l ttimit de tot!

unde, ca-l trimit si pe al meu! [pk]

propun ca nou nume de cod: "ficusul"  [pk]

 

Sill wow 4 kg! Bravo!!

bbravo Sill! [fal]  cu dieta aceea, functie de ADN (parca)?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...