Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

Salutare fete!

Of Madutz, nu stiu ce sa zic de laptic, baga la greu ceaiuri si pastile pt lactatie, mananxa si tu bine cateva zile, poate,poate...

Eu vreau sa iau urzici zilele astea sa bag la lada. Am o tanti care le culege numai varfurile si nu tre sa mai curat eu la ele. Spanac iau congelat, nu imi trebuie sa stau sa curat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Azi am facut aprovizionarea de la plafar cu ce imi mai lipsea si ce vreau sa ii mai bag nou. Am luat seminte de in, floarea soarelui, susan,fulgi de porumb si naut. Maine testam naut, vreau sa fac o supa crema, sa vedem ce iese. M.am uitat azi si am un dulapior plin numai cu cereale si pseudocereale si seminte si alte minuni pt Sara. Tipa de la plafar zice ca am porumbel, nu copil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa fac pt prima data oua rosii cu foi de ceapa. Vreau sa ii dau si Sarei si ma enerveaza ca cele vopsite cu carmin se iau pe maini si de multe ori intra culoarea si in ou. Asa ca vopsim ca pe timpul bunicii. Sa vedem cum ies.

Si o sa fac salata boeuf mai multa ca i.am promis bunicii ca ii duc si ei un platou ca ea nu mai poate sa faca. Vreau sa opresc separat legume si sa ii fac si Sarei o maioneza din ceva...sa manance si ea salata.

Si as vrea si cozonaci, dar nu stiu daca am timp. Altceva nu stiu ce sa mai fac...astept sugestii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa opresc separat legume si sa ii fac si Sarei o maioneza din ceva...

...... pufuleti fara sare?

Am gasit intr-o revista, ca eu habar nu aveam ca se face maioneza din pufuleti [batcap]

Ai mei nu au vrut salata (eu am facut maio de ou fiert), doar Mihai a mancat din castron, cand amestecam ingredientele, iar Maria doar legume bucati, nelegate cu maioneza.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...