Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am scapat (sper) de raceala. Inca mai tuseste si ceva muci, dar e muult mai bine. A avut vreo 4 zile cand nu a mancat mai nimic, doar tzitzi la 2-3 ore...noaptea somn tare greu, multe treziri...Pfew, bine ca a trecut!

Iar a slabit. Dar de ieri parca e pusa sa recupereze, vrea mancareeee :) Sper sa o mai tina asa macar o saptamana.

Evident ca am amanat vaccinul. Poate saptamana asta, sa vedem cum este.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A mea a inceput sa urce scarile, trage de toate firele,cartile ,hainele.Cand il vede pe ta.su il cearta sa o ia in brate ca stie ca o ia.Il ia pe Robi in brate.Pe noi rar.Adica se duce la el si isi infasoara mainile in jurul gatului lui.Si il si pupa cateodata.Sau se duce si da cu palma in el cumva.Nu stiu care ii sunt intentiile exact.Robi se fereste si o impinge.

Ma trage de tricou sa.i dau tzitzi.Bea apa singura cu cana.Cere orice mancam noi dar nu mananca mereu.Doar sa guste.Dar nu merge deloc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot am vrut să întreb, ai voștri cer ţiţi verbal? Andrei mă înebuneşte, mai ales acum când e bolnav și vrea să sugă des, cum mă vede cum începe să ţipe "titititi" și să chiuie. Și dacă ajunge, ridică bluza sau trage în jos de decolteu și râde fericit și iar începe: tititi-titatita.

A mea nu a cerut niciodata. Deci la noi nu se poate numi alaptat la cerere. Suge doar la somnul de la pranz si seara si in timpul noptii se serveste

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si are o mare placere sa scuture hainele si sa le puna in cap (probabil se imbraca). Daca ii pun in pat bratul de haine curate, aduse de la uscat, cred ca o ora nu ma stiu de ea.......... dar le adun apoi de prin toata casa [batcap]

Si Sara isi ia hainutele de pe scaun si le pune dupa gat, caciulita pe cap si se duce la usa si zice pa pa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce nazdravanii mai fac ghioceii? cum se mai joaca?

Cele mai bune jucării sunt cele ale surorii lui, evident. În rest, mașini, scos și băgat cuburi lego din cutie, minge (zice goooo și o aruncă), bile...scos chestii din gunoi, pândit ușa de la baie să ajungă la vasul de toaletă (încă nu a reușit să bage mâinile înăuntru), răscolit la legume/fructe, mai nou îi place să împrăștie ceapa și usturoiul pe jos...din astea. În rest e cuminte. Nu vrea să meargă, îi e frică. Stă singur în picioare și zice bufbuf și așteaptă să cadă. Când o vrea....are vreme. Partea proastă e că am aruncat deja două perechi de pantaloni roși în genunchi dr la târât.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...