Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cu plăcere. Eu am încercat ceapa și varza roșie, care au mers. Sfecla roșie a ieșit un roz ffff psl, verde am încercat ci pătrunjel tocat și nu a ieșit. O să încerc și spanac anul ăsta.

Nu ma risc decat la oua rosii de data asta. Am luat si ceapa rosie si am sfecla de la tara. Eu gasisem pe net ca se pun ouale in apa rece impreuna cu foile de ceapa si se fierb 30 minute.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu mai fac pt Ana separat.Doar cereale.Dimineata mananca tartine cu unt de arahide,cu unt si mozzarella cu unt si gem,legume-e fan ardei rosu(ca si Robi),omleta.Si fructele le mananca ori dupa mic dejun ori dupa ce se trezeste de pranz. Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pantaloni rosi in genunchi si eu am aruncat 2 perechi.

Z e cu cartile si masinile cand e de joaca. Si cu casuta aia cu incuietori, tare ii place. Mai nou fug dupa el prin casa steigand "stai ca te prind". Rade in hohote si fuge in 4 labe. Dar vine si ma provoacă. Sta in 4 labe si fuge cativa pasi chiuind si se opreste pana ma ridic:) apoi o ia la goana chiuind.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost la noi fînul de 6 ani. A venit ieri dm. Si a stat pana astazi dm. Nu a lăsat tableta din mana decat sa mănânce si sa faca pisu. ceva de speriat. Parca nici nu era aici. Era inchis acolo in lumea lui cu spiderman si transformers. Oare cum putem evita chestiile astea? Nu mi.ar plăcea asa un copil.

Am vorbit cu mama.sa zicea ca nu are voie decat in weekend cu gadgeturi. Oare de asta era asa dedicat? Mi.e groaza efectiv.

Si Z stie sa dea cu degetul pe telefon sau tableta, sa miste imaginea. Mai nou merge si face si la televizor la fel :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi, "joaca" consta in cearta intre ei...pt orice..nici nu mai conteaza pt ce se cearta....in schimb, cand Deas e la gradi,se joaca cu masinute, cu lego, ii place sa se uite pe carti...daca prinde usa deschisa, fuge in bucatarie si umple masina de spalat cu sosetele lui si cu diverse jucarii...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce nazdravanii mai fac ghioceii? cum se mai joaca?

Carti, cel mai adesea una singura, favorita ei, setul de animalute din noptiera mea, masini, lego, cratiti, caserole, taitei/orez (le reorganizeaza de zor) samd.

Mihai ramane jucaria ei favorita, dar nu are el mereu chef de ea.

Ii place sa o alerg sa ma fac ca o prind, e asa de amuzanta cand fuge cu fundicul ei mare, se mai opreste si se intoarce, sa se asigure ca o urmaresc.

Mai nou, incearca sa se catere pe tot ce poate, isi baga cate un picior in sertarul de jos la noptiera si la bucatarie si incearca, dar inca nu poate, sa intre cu totul [batcap]

E incantata sa exploreze baia, o mai las cu mine cand stau putin. Spalam chiuveta, ea se fataia prin spatele meu si deodata o vad cu peria de wc in mana, cu o figura victorioasa [fri]  La wc incearca sa-i ridice capacul, dar o cert mereu. Singura inca nu a intrat in baie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...