Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

La multi ani sarbatoritilor! Petrecere frumoasa! Si asteptam pozeeeee!

A trecut de tot iritatia. Este bine acum.

Ufff, greu cu lipsa de somn. Nu ati incercat macar niste homeopate? Eu ii dadeam lui Iustin Chamomilla si cand era mai agitat, nu doar in perioadele cu eruptii dentare si era f bun. Poate pana se insoara recuperam si noi somnul pierdut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ieri a coborat singur din pat nazdravanul meu. Nu stiu cum a procedat. Am plecat 10 sec pana in camera alaturata si cand am revenit era in picioare langa noptiera, mirat si el de reusita proprie. A prins curaj insa la urmatoarea incercare nu a reusit decat sa cada in cap, eu din pacate fiind cu spatele in acel moment. Ma cam sperie cazaturile astea, s-au cam adunat cucuiele in ultimele zile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va povestesc si ceva dramatic- unul din nepotii preotului din cartierul unde am copilarit arecancer la ochi ( cel putin asa se vorbeste, se pare ca a spus si preotul in biserica). Are doar 3 ani. Era perfect sanatos si intr-o dimineata s-a trezit si cauta cu mainile obiectele prin casa, nu mai vedea deloc. Imi povestea mama ca azi a venit mama lui cu el la biserica pt impartasanie si il ducea de mana. Toata lumea plangea in biserica. Este un copul tare frumos si parintii lui( tatal lui este tot preot) si bunicii sunt oameni deosebiti si il slujesc pe Dumnezeu asa cum rar mai fac niste preoti azi. Mare pacat de copilul asta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina ,Deea am facut asa:minipizza in foietaj(senzationale),pui crispy la cuptor(senzationale),legume crispy(asa si asa,dovleceii cred ca erau batrani),chec aperitiv(a 3 a oara cand fac si nu creste,nu mai fac niciodata),salata vinete cu maioneza(perfecta),frigarui pui,prajitura regala( dezastru total),placinta iaurt(perfecta),raffaello(perfecte-apreciare mukt de copii) si tort 3 cioco (era sa.l arunc dar l.am dres,gustul a fost perfect ,aspectul in sectiune a fost problema desi multi n.au observat).S.a mancat aproape tot desi tata si sor.mea nu au mancat ca au trebuit sa plece.Deci am calculat bine mancarea.

Am facut si curatenie in curte,mi.am sters geamurile la parter cu ocazia asta altfel amanam.Am muncit 2 zile ca sclava pe plantatie.Dar ce nu fac pt printesa mea.Lumea a stat mult in curte ca am prins super vreme.

Ana a fost f cuminte si cooperanta.A ales parfum,mouse si aur!Nasa i.a taiat si din par.O sa o tund!

A primit bani,masinuta/antemergator,loc de joaca,papusa Barbie(pt mami),alte jucarii,2 rochite superbe,bluzute superbe,chit mulaj ,masinute(pe care le.a luat Robi).Am primit si eu un set cu produse de par de la fina.Dragut din partea ei.

A fost f frumos.Si pt mine.M.am organizat f bine.Dar sambata m.a ajutat mama f mult.La sters geamuri,a culcat copii de pranz,a stat cu Ana la party.Nu stiu ce m.as fi facut fara ea.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am avut 11 copii care mi.au devastat casa.Am stat 2 ore sa fac curat dupa petrecere.

Barbat e ca si cum nu as fi avut! Abia l.am vazut!M.a intrebat cand am facut toate astea!!!

Nasii au fost super! Nasa i.a dat fetei potcoava de argint a ei norocoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inca ceva.Am mancat de toate dar nu la timp ca nu am reusit (adica am cam stat nemancata)si frigarui nu am avut chef. Am mancat aperitive devreme si dupa dulciuri:raffaello,placinta si tort.Si m.am cantarit fiind pregatita sa am pana la 1'kg in plus! Pt ca azi aveam de gand sa fac program dublu desi aveam liber.Si surpriza:am slabit 500 gr!!Nu mi.a venit sa cred! Am facut oricum programul! Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...