Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani sarbatoritilor!

Mai vreau cafeaaa!!! Sara iar s.a trezit la 8:30 si eu as mai fi dormit...acum a adormit, 30 min sunt libera, deci sunt la a doua cafea.

Sim Sara mananca f diversificat, dar putin...dar vad ca ea se satura doar din ciugulit, ca a luat si luna asta tot 400g in greutate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna!

 

Pocha, sanatate lui Andrei! Complicat cu otitele. Si eu sunt pe antibiotic tot de la o otita.

 

La Multi Ani, baiat mare!

 

A mea nu se prea agita cu mancarea. Cred ca e mai balerina decat balerina. Am fost luni la vaccin si avea 75 cm?! (nu a mai crescut de la un an )si 9070g. A luat 120g. Sora sa avea peste 80 cm si cam 11 kg.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca multa sanatate lui Andrei! Recuperare rapida!

Deea nu stiu daca ti-am zis ,dar eu ma inspir din retetele tale pentru mine. Faci treaba tare buna cu alimentatie celei mici.Bravo tie!

Monica am facut de cateva ori painicile dupa reteta ta si vreau sa spun ca sotul e mare fan. 

Ce mult au evoluat copilasii vostri! Imi face placere sa citesc despre progresle lor.

Meey in cartea Irinei Petrea "Si tu poti fi Supernanny" da exemple foarte clare  cum se gestioneaza crizele de furie la cei mici.Explica multe lucruri foarte bine si chiar poti pune in practica ce scrie acolo. Probabil cand va invata sa vorbeasca si sa isi exprime nemultumirile nu va mai reactiona asa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meey in cartea Irinei Petrea "Si tu poti fi Supernanny" da exemple foarte clare  cum se gestioneaza crizele de furie la cei mici.Explica multe lucruri foarte bine si chiar poti pune in practica ce scrie acolo. Probabil cand va invata sa vorbeasca si sa isi exprime nemultumirile nu va mai reactiona asa.

multumesc Mary dar intrebarea e cand sa o citesc?

daca imi spuneai de ea cand eram gravida aveam o sansa...acum no way

a daca o cumpar o sa o manance andrei inainte sa apuc sa o deschis

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc Mary dar intrebarea e cand sa o citesc?

daca imi spuneai de ea cand eram gravida aveam o sansa...acum no way

a daca o cumpar o sa o manance andrei inainte sa apuc sa o deschis

Ti-o cumperi in format audio si o "citesti" la birou :)

 

Buna dimi!

Donez temporar copil urlacios toata noaptea. Il vreau inapoi cand are toti dintii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...