Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

mama, azi mi-a gatit asa: cioba de stevie, ghiveci la cuptor, cu un pic de branzica, si (alt fel de mancare) mamaliguta cu branza, iaurt si oua la cuptor, salata si friptura de curcan! wow! ce bine e sa fie mama in vizita! ce bine e sa fii copil! [il] [il] [il]

azi am reinceput masajul. mmmmmmmmmmm, ce bine a fost [pk] [il]  (fac combinat, anticelulitic si de relaxare).

dar, cu scuza masajului si a faptului ca mama a umplut casa de arome, azi am calcat rau in strachini cu dieta. oricum, sub 76 inca nu am coborat! [fri] (ce scuza jalnica)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ce mai fac copiii? care copii? [batcap]  cineava mi-a furat copilul si l-a inlocuit cu iepurasul duracell [smulgpar]  nu se joaca o secunda singura! [smulgpar]  in permanenta cere sa fii antrenat in jocul ei. de fapt, nu prea se joaca, mai rar. acum are boala cartilor. mereu trebuie sa ne uitam pe poze si sa-i explic... [ups] cand se termina cartea, o luam de la capat...cu aceeasi sau cu alta! [smulgpar]

de iesit nu am mai iesit. aici a fost ceva....furtuna, vant, ninsoare cu fulgi maaari, soare...o confuzie totala...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mmmm, ce de papa bun Maddutz ;) Si nouă ne mai gătește mama si e tare bine

Poca, sănătate multa lui Andreiutz, sa ii treacă repede :*

Nici Vladut nu se joaca singur, dacă mă așez, vine si Miorlaie lângă mine, pune capul pe picioarele mele, pune buza, pana mă ridic  [batcap]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offfl, ce m-aș duce eula nani. .... [batcap]

Numai tu?

Ai mei au dormit dupa amiaza pana la 5.30 si ma temeam ca iar ii apuca 11-12 noaptea, dar vad ca Maria deja a adormit (dupa ce am tinut-o juma' de ora la san si i-am cantat tot ce mi-am amintit [acor] ).

 

eu nu...a mea doarme de la 8 [pk] [pk] [pk] [soricel]

Ce fapte bune ai facut de ai primit asa o fetita cuminte? Auzi, sa doarma ea de la 8 [fal]

A mea si la 9 daca adoarme, tot se mai trezeste pana la somnul de noapte buna [smulgpar]

 

Pe Andrei l-am dus iar la dr ca inca mai sangereaza urechea putin, evident ca li se pare normal [smulgpar] Continuam cu eritromicina, maine daca nu e nici o schimbare iar sun....

In plus azi vine socrul, care e mai bagacios decat soacra [fri] si eu tot ce vreau e sa dooooormmm [alcool]

Andra, sanatate si voua! Si nervi de otel, si la noi e balamuc in vacanta [smulgpar]

Multa sanatate lui Andrei [ruga]

Pe tata socru nu-l poti pune sa se jaoce cu Ana Maria, ca sa poti dormi si tu cu Andrei?

Voi in ce limba va intelegeti? Stii bulgara sau el romana? Ma gandesc ca puteti comunica bine, de e asa bagacios [fri]

 

peste? hmmm...imi dai idei...mi-ai facut pofta! poate, maine, iau si eu peste [flo2]

Balerina mananca?

Ai mei deloc, asa ca tot eu "ma lupt" cu el daca ma las dusa de pofta [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mama, azi mi-a gatit asa: cioba de stevie, ghiveci la cuptor, cu un pic de branzica, si (alt fel de mancare) mamaliguta cu branza, iaurt si oua la cuptor, salata si friptura de curcan! wow! ce bine e sa

Aoleuuu, nu te invidiez deloc........ ai o lupta grea in fata, cu atatea bunatati [ascuns]

Cred ca sotul e foarte fericit ca sta mama soacra pe la el :)

 

de iesit nu am mai iesit. aici a fost ceva....furtuna, vant, ninsoare cu fulgi maaari, soare...o confuzie totala...

Nu a mintit cine a spus: avem o toamna frumoasa primavara asta [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici Vladut nu se joaca singur, dacă mă așez, vine si Miorlaie lângă mine, pune capul pe picioarele mele, pune buza, pana mă ridic  [batcap]

A mea numai dupa Mihai se tine, el se mai enerveaza, ca ii trage de masini, sau il bate cu palmele in cap, il trage de urechi, de par........ Are si el dreptate, ce sa-i mai zic.......... si-asa e foarte rabdator si grijuliu cu ea.

La mine vine si mi se aseaza in brate ca si cum ar vrea sa suga, dar nu o face, doar se uita la mine cu o privire "seducatoare" si apoi rade :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...