Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu sunt f suparata. Nadia s-a impiedicat de picioarele lui tati si a cazut, s-a lovit cu fata de marginea cutiei cu jucarii. Exact la baza nasului, mai jos de linia sprancenelor, are ca o taietura, intre ochi. Sper sa nu-i ramana semn. Oare cu ce sa o dau ca sa se vindece frumos? Am sters cu rivanol.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt f suparata. Nadia s-a impiedicat de picioarele lui tati si a cazut, s-a lovit cu fata de marginea cutiei cu jucarii. Exact la baza nasului, mai jos de linia sprancenelor, are ca o taietura, intre ochi. Sper sa nu-i ramana semn. Oare cu ce sa o dau ca sa se vindece frumos? Am sters cu rivanol.

Imi pare rau.Initial cu alfie de galbenele si cand se mai vindeca cu bitter suedez care vindeca si cicatrici vechi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina te rog cand ai timp posteaza reteta de cozonac la MP.ms mult

Uite aici, Monica. Ai MP de 1.5 kg? Ca la cea de 1 kg nu prea te-as sfatui sa faci aluat pentru doi cozonaci.

 

Felicitari pentru rezultate!

Cam asa vin si pe mine pantalonii de vara trecuta. De fapt nu stiu ce pantaloni mai imi vin, cu exceptia unora de stofa, mai grosi, pe care i-am mai luat iarna asta, si a blugilor cumparati inaintea primei sarcini (singurii mei blugi, nu-s mare fan), cam larguti la vremea aia.

 

Spuneai ca eviti sa mai faci dulciuri ca sa nu fii ispitita. Dar ce faci cu Robi? Nu cere?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...