Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

Eu sunt f suparata. Nadia s-a impiedicat de picioarele lui tati si a cazut, s-a lovit cu fata de marginea cutiei cu jucarii. Exact la baza nasului, mai jos de linia sprancenelor, are ca o taietura, intre ochi. Sper sa nu-i ramana semn. Oare cu ce sa o dau ca sa se vindece frumos? Am sters cu rivanol.

Nu cred ca-i ramane semn, Stefi. E mica, tesuturile se regenereaza si sunt sigura c ai sa-i dispara pana mai creste.

Spun din experienta proprie, am fost un copil tare zvapaiat, baietos, ma cataram prin toti copacii, aveam mereu genunchii raniti, mai luam si briceagul de altoit de la tataia (pe furis, desigur) si ma jucam cu el si era imposibil sa nu ma tai la degete, uneori destul de adanc, dar foarte putine cicatrici mai sunt vizibile si asta numai daca stii de ele, sa te uiti exact unde sunt, altfel nu le descoperi.

 

Buna dimi!

Imi beau cafeaua in pat, cu laptopul in poala, Mihai doarme, iar Maria isi face "curatenia de Paste" in patut, l-a intors cu susu'n jos [batcap]

Zic mersi ca s-a trezit bine dispusa si imi da pace sa-mi beau cafeaua :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Uite aici, Monica. Ai MP de 1.5 kg? Ca la cea de 1 kg nu prea te-as sfatui sa faci aluat pentru doi cozonaci. Felicitari pentru rezultate! Cam asa vin si pe mine pantalonii de vara trecuta. De fapt nu stiu ce pantaloni mai imi vin, cu exceptia unora de stofa, mai grosi, pe care i-am mai luat iarna asta, si a blugilor cumparati inaintea primei sarcini (singurii mei blugi, nu-s mare fan), cam larguti la vremea aia. Spuneai ca eviti sa mai faci dulciuri ca sa nu fii ispitita. Dar ce faci cu Robi? Nu cere?

Ms mult Gina.Robi prefera dulciurile din comert Nu cere doar cabd suntem la magazin.

Tb sa fac de Paste! Altfel nu as fi facut!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna , 

 

Intru Gina , multumesc ca ti-ai amintit  [flo2]

 

Maine avem vaccin  [smulgpar] am emoții mari , Doamne ajuta sa fie bine !!!

 

Eu desfac si fac bagaje , sunt obosita si stresată  , dar bine sa fim ... Cred ca o sa stam câteva zile in Bucuresti , soacra nu se simte bine , efecte adverse dupa radioterapie  [ups]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ajuta !

 

Am nevoie de parerile voastre  [:)]

Sa ii dau lapte de vaca lui Andrei ? In No mi-au spus ca dupa 1 an se da .

Andrei nu vrea lapte praf , eu il alăptez , dar cand incepe grădinița ii trebuie o porție de lapte la prânz . Stiu ca este controversat subiectul ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...