Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

sim, producatorii de LP recomanda pana la 2, chiar 3 ani. cred ca, totusi, dupa 1 an poti sa-i dai LV, mai ales daca il tolereaza.

mai exista si curentul "nu suntem vitei, deci nu avem nevoie de LV" si, mai bine, ii inlocuiesti LV cu fructe/legume.

exista si varianta laptelui de capra, recomandat in detrimentul LV, avand mai multe beneficii decat acesta fiind si alcalin, spre deosebire de cel de vaca, care este acid.

cred ca, cel mai indicat, alegi ce simti tu ca se potriveste si e mai sanatos pentru puiul tau... [pup]

 

 

poti sa mai citesti si aici:

http://diversificare.ro/alimente/2012/02/ce-lapte-oferim-copiilor-dupa-incheierea-alaptarii/

 

 

 

stefi, si eu cred ca nu-i va ramane semn. depinde si de cat de adanca e taietura...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mie, iar mi-a dat desteptarea la 7 [smulgpar] binenteles ca as mai fi dormiiiiiiiiiit!

las ca o sa creasca ei...si ii trezim la 5 sa duca gunoiul [:D]

 

si mie imi este somn si lele si nu am facut nici o pregatire pt paste si nici nu am cum si cand Andrei e agatat de mine de cand ajung acasa si pana adoarme , cand in sfarsit adoarme eu sunt terminata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cu tata-so  nu vrea sa stea deloc, il iubeste 5 min cand vine de la munca si..gata ca si cand nu ar fi in casa, daca incearca sa il ia in brate plange si vrea sa sara si tot la mine vine, no fa curatenie, mancare, prajituri cu el in brate ...imi vine sa plang si sa bat soacra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...