Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

Aoleu Meey nasol si de tine! Pai mai bine nu mai prajituresti si faci mancare cat si daca ai timp! Dar sotu nu stie ca ai nevoie de ajutir? Sa vb cu ea?

ba stie ca am nevoie de ajutor, drept urmare de vreo saptamana imi vine acasa tot la 9-10 seara

si cand e vb de masa....ea e masa...eu sunt nimeni

si cand ma plang ca nu face ce zic referitor la Andrei imi spune sec''las ca-i spun sa nu mai vina sa stea cu piciu, ca tu esti vesnic nemultumita...sa te vad atunci cum te descurci''

no mai zi ceva, ca in ultimul timp adorm tot plangand, si nu mai stiu cum sa apuc situatia si cat mai fac fata

no acum ma paste o depresie, eu care ziceam ca depresia e doar pt cei slabi( scuze Alex, nu ma refer la tine te rog nu te supara)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

si cand ma plang ca nu face ce zic referitor la Andrei imi spune sec''las ca-i spun sa nu mai vina sa stea cu piciu, ca tu esti vesnic nemultumita...sa te vad atunci cum te descurci''

Sa-i fie rusine daca zice asa ceva. Sunteti o familie, impreuna la bine si la greu, cum poate gandi macar asa ceva?

Cum adica "sa vad cum o sa te descurci"? Adica tu si Andrei sunteti o familie, iar el ce este? Doar un ..............ficus?

Grrr............. m-am revoltat rau [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa-i fie rusine daca zice asa ceva. Sunteti o familie, impreuna la bine si la greu, cum poate gandi macar asa ceva?

Cum adica "sa vad cum o sa te descurci"? Adica tu si Andrei sunteti o familie, iar el ce este? Doar un ..............ficus?

Grrr............. m-am revoltat rau [smulgpar]

poi eu trebuie sa fiu ''nevasta'' in primul rand, mama, sa merg la munca sa fac mancare/curatenie sa ma joc cu baiatul...el doar sa vina sa manance si sa doarma...ca el e obosit si il doare spatele...pe mine nu ma mai doare nimic

asta e unul din momente in care ma gandesc ca mai bine singura decat cu un parazit, pe de alta parte ma gandesc la Andrei ca are nevoie si de tata, eu am crescut fara , el la fel si nu vreau ca si baiatul meu sa creasca tot fara tata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

poi eu trebuie sa fiu ''nevasta'' in primul rand, mama, sa merg la munca sa fac mancare/curatenie sa ma joc cu baiatul...el doar sa vina sa manance si sa doarma...ca el e obosit si il doare spatele...pe mine nu ma mai doare nimic asta e unul din momente in care ma gandesc ca mai bine singura decat cu un parazit, pe de alta parte ma gandesc la Andrei ca are nevoie si de tata, eu am crescut fara , el la fel si nu vreau ca si baiatul meu sa creasca tot fara tata

Da de ce nu te plangi si tu? Aoleu ma doare mana,ma doare in cot etc.Eu mai fac asa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...