Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

am uitat sa va spun ca am rezolvat cu protectia de pat, de treaba cei de la e-vision, m-au sunat sa le explic care e problema sa stie ce sa inlocuiasca- eu le-am explicat ''am doua bile si imi trebuie o bila si o gaura [:-)))] [:-)))] [:-)))] '' au inteles si mi-au trimis bara care trebuie [pk] [pk] [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meey [pup] ...las' ca o sa creasca Andrei si o sa le vina de hac :)

he he ramane de vazut

deocamdata il mosteneste pe tataso si la degetele de la picioare, sper ca doar atata nu si caracterul-asta sper sa depinde de educatie nu de bagajul genetic

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

poi eu trebuie sa fiu ''nevasta'' in primul rand, mama, sa merg la munca sa fac mancare/curatenie sa ma joc cu baiatul...el doar sa vina sa manance si sa doarma...ca el e obosit si il doare spatele...pe mine nu ma mai doare nimic

asta e unul din momente in care ma gandesc ca mai bine singura decat cu un parazit, pe de alta parte ma gandesc la Andrei ca are nevoie si de tata, eu am crescut fara , el la fel si nu vreau ca si baiatul meu sa creasca tot fara tata

Ma tot gandesc la niste vorbe din batrani, simple, dar pline de adevar: barbatul e ca si copilul: cum il cresti/inveti, asa il ai.

Eu cred insa ca e mai mult de-atat, depinde mult si de cum a fost invatat de parinti, mai ales de mama........

Si-apoi ma gandesc cu groaza ca-s si eu mama de baiat......... oare pentru ce m-o injura nora-mea? [ascuns] [fri]

 

scuze fete ca ma descarc aici si saptamana mare, si voi sunteti obosite si cu probleme nu mai aveti nevoie si de vaicarelile mele

Nu te mai scuza si descarca-te, doar e saptamana "spovedaniilor" (fara urma de gluma sau rautate) [pup] :)

 

Da de ce nu te plangi si tu? Aoleu ma doare mana,ma doare in cot etc.Eu mai fac asa.

Bun sfat! Si, ca sa nu te enervezi ca nu te crede, fa-o si cand nu te doare nimic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neaţa!

Madduz, noi drumurile Bg-Cluj le făceam noaptea, era mai ușor pentru Ana Maria,  că dormea.

Meey, eu sunt mai radicală în chestii din astea, așa că nu sunt bună de dat sfaturi. ..

Aici se anunță soare, deci iar vom ieși,  iar printre picături o să continui curățenia. ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...