Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Voiam sa te intreb, stiind ca tu ai experienta cu jucaria de taitei: ai facut vreodata aluatul de placinte la ea? Sincer, eu mai mult de-aia am luat-o, de fapt sotul mi-a luat-o anul trecut, cand am fost in spital sa nasc, au adus la Lidl si m-a intrebat daca vreau. Auzind ca poate trage aluatul in foi subtiri, am zis da, insa niciodata nu am probat-o [batcap]

Nu am încercat,  că nu mi-a trecut prin cap :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hola! Bine v-am regasit! Eu am in sfarsit net pe tel dupa aproape 2 sapt de pauza... Si ce bine e [:)] . Ce dragutz ca avem emoticoane pe telefon.... Nu am fost sinu sunt intr-o dispozitie prea buna, viata "e greu" fara familie si printre straini. Sunt incredibil de reci....acesti straini. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu aici m-am plimbat cu bicicleta, plimbarea favorita a nemtilor... Sau sportul de weekend, printre inot, mers pe jos, fotbal, etc. toata lumea face sport aici. Numai ca la ei plimbat inseamna sa mergi ( pe trasee speciale de bicieta, pe camp, late de cca 3m), cca 60-70 km dus. La intors te poti intoarce cu trenul , circula f des si au spatii de biciclete. Sau tot cu bicicleta dc mai ai energie. Va pun niste poze de la plimbarea mea. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...