Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimi!

Suzie, ma bucur sa te (re)vad! Chiar ma intrebam ce mai faceti (nici Didinela nu a mai intrat de-o vreme, nu mai stiu daca a inceput munca).

Imi pare rau ca sunteti bolnaviori :(

Daca are si puroi in gat e mai mult decat o raceala (zic eu)............ nu i-ai dat antibiotic?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:) Eu nu cred că încerc,  parcă nu ar fi destul de subțiri nici pe 1, eu cu mâna le întind până devin aproape transparente. În plus mă tem că s-ar lipi de mașină,  nu știu? 

Si eu tot de lipit ma tem, ca la grosime nu am experienta, de fapt nu am deloc experienta cu masina de taitei [batcap]

La placinte (ca tot veni vorba) am ceva probleme cu foaia de deasupra, ca nu reusesc mereu sa o fac dreapta si frumoasa si la fel de subtire. O intind pe o chestie de silicon (am uitat cum ii zice), o rulez impreuna cu siliconul si apoi o derulez in tava, dar se mai strica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, superbe pozele, mai ales ciresii  [flo2]

Ni se promite si noua incalzirea vremii........ daca e asa, in curand vor "exploda" pomii din curte [pk]

Ce fain doarme! Mai nou și Andrei doarme pe burtă,  cu genunchii adunați gen broscuță :)

Da, imi place de mor pozitia asta de somn. As vrea si eu sa mai pot dormi asa [batcap] [:-)))]

 

Foarte frumoase poze,  Easy! 

Acuma cu oamenii...ce înțelegi prin reci? Mie balcanicii mi se par excesiv de calzi uneori :) 

Cum adica, excesiv de calzi? Se baga prea mult in seama, sau cum? Vorbesc de straini, nu de apropiati.....

 

neata! [flo2]

eu sunt nervoasa. cantarul oscileaza intre 76-77. nu scade nicicum sub 76. nu mai vrea! uffff... [smulgpar]

Cantarul tau cred ca si-a propus sa ma astepte si pe mine, ca mai am un pas mic sa scad sub 77 [pup]

Ce ne facem de Pasti? [fri] [fri] [fri]

Cred ca singura solutie e sa nu gatim [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi!

Suzie, ma bucur sa te (re)vad! Chiar ma intrebam ce mai faceti (nici Didinela nu a mai intrat de-o vreme, nu mai stiu daca a inceput munca).

Imi pare rau ca sunteti bolnaviori :(

Daca are si puroi in gat e mai mult decat o raceala (zic eu)............ nu i-ai dat antibiotic?

 

Gina, ba da...eu si Tudor luam augmentin, sotul a luat vreo 5 zile de sumetrolim dar cam degeaba...pana in prezent doar xcel mare a scapat fara antibiotic...sa vedem cat rezista.

Didi parca era si ea cu amandoi bolnavi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Neata,ne mai primiti? Nu mai am timp de nimic, Am fost si f bolnavi, de fapt mai suntem. De vreo 3saptamani ne luptam cu raceala, acum suntrm la faza de puroi in gat. Citesc din urma si revin.

Bineînțeles!  Sănătate și vouă!  După cum ziceam,  abia aștept să vină căldura și să plece virușii. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Si eu tot de lipit ma tem, ca la grosime nu am experienta, de fapt nu am deloc experienta cu masina de taitei [batcap] La placinte (ca tot veni vorba) am ceva probleme cu foaia de deasupra, ca nu reusesc mereu sa o fac dreapta si frumoasa si la fel de subtire. O intind pe o chestie de silicon (am uitat cum ii zice), o rulez impreuna cu siliconul si apoi o derulez in tava, dar se mai strica.

Eu cel mai bine întind cu mâna. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Easy, superbe pozele, mai ales ciresii [flo2] Ni se promite si noua incalzirea vremii........ daca e asa, in curand vor "exploda" pomii din curte [pk] Da, imi place de mor pozitia asta de somn. As vrea si eu sa mai pot dormi asa [batcap] [:-)))] Cum adica, excesiv de calzi? Se baga prea mult in seama, sau cum? Vorbesc de straini, nu de apropiati..... Cantarul tau cred ca si-a propus sa ma astepte si pe mine, ca mai am un pas mic sa scad sub 77 [pup] Ce ne facem de Pasti? [fri] [fri] [fri] Cred ca singura solutie e sa nu gatim [alcool]

Adică da, toți știu ce e mai bine de făcut și se bagă în seamă cu sfaturi necerute. Plus țigănia în parc. Nu poți ieși cu o jucărie că toți tabărăsc pe ea, Ana Maria mereu plângea că îi luau jucăriile,  etc. Aici poți să ieși cu ce vrei și să îl lași unde vrei, nimeni nu se apropie de lucrul tău.  Dacă vine vreun copil, imediat apare parintele și îi explică cum că nu e voie, etc...Și multe altele. Nu doar legate de copii. Adică lumea la noi e prea preocupată de capra vecinului :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...