Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

Mersi de linkuri, am salvat :) Socrul (care recunoaște că nu a vopsit niciodată ouă natural) dă deja indicații despre ce și cum, și cred că am să scot mâine copiii în parc și las ouăle pe sâmbătă,  că nu am chef să mă enervez. 

Vio, foarte frumoși papucei,  să îi poarte sănătos!  Andrei e încântat așa de când a descoperit parcul și toboganul,  chiţăie de fericire când ajungem și urlă disperat când plecăm  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu am încondeiat niciodată ouă,  dar mi-ar plăcea să învăț. 

Apropo de contacte sociale ale piticilor în parc, azi Andrei a avut două (!) admiratoare,  gemene,  de vreo doi anișori  [:-)))] Se țineau după el și îl strigau: "Baby! Baby!"  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] Dar s-a tținut tare și nu a părut impresionat [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Nu am încondeiat niciodată ouă, dar mi-ar plăcea să învăț. Apropo de contacte sociale ale piticilor în parc, azi Andrei a avut două (!) admiratoare, gemene, de vreo doi anișori [:-)))] Se țineau după el și îl strigau: "Baby! Baby!" [:-)))] [:-)))] [:-)))] Dar s-a tținut tare și nu a părut impresionat [:-)))]

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi! [cafea]

M-a trezit la 6 [alcool]

Acum ea e prin bucatarie, nu stiu ce face (poate imi mai face o cafea [:-)))] ), iar eu in dormitor, incercand sa ma trezesc de tot.

Ms de idei! E primul an cand le vopsesc si eu natural! Vreau sa le fac maine!

Vioo f frumosi adidasii! Nici tu nu mai ai de la Matei?

Eu am o multime de incaltari de la Mihai, doar ca-s de..... baiat, dar unele merg, macar pe acasa. Problema e ca Maria pare sa aiba laba piciorului mai mare/mai groasa decat avea Mihai la aceeasi varsta, ca unele nu-i vin  [batcap]

Trebuia sa am si eu o fata finuta si delicata, nu o grasunica [smulgpar]

 

Mulțumim de aprecieri, el a fost foarte încântat de șireturi, le-a ros tot drumul înapoi spre casa

[:-)))] [:-)))] [:-)))]

Eu am oroare de sireturi (in general), asa ca la copii numai cu arici am cumparat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am încondeiat niciodată ouă,  dar mi-ar plăcea să învăț. 

Apropo de contacte sociale ale piticilor în parc, azi Andrei a avut două (!) admiratoare,  gemene,  de vreo doi anișori  [:-)))] Se țineau după el și îl strigau: "Baby! Baby!"  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] Dar s-a tținut tare și nu a părut impresionat [:-)))]

Fetele au gusturi alese [flo2]

 

Voiam sa-ti spun, apropo de egg hunt, ca noi aveam in copilarie un joc similar, dar cu un obiect oarecare, il ascundeam si cineva in cauta, cand era departe ziceam rece, pe masura ce se apropia, era tot mai caldut, iar cand era langa obiectul ascuns, strigam toti frigeee!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!!...ma primiti  si pe mine la o cafeluta cu voi?....

 

Nu am încondeiat niciodată ouă, dar mi-ar plăcea să învăț. Apropo de contacte sociale ale piticilor în parc, azi Andrei a avut două (!) admiratoare, gemene, de vreo doi anișori [:-)))] Se țineau după el și îl strigau: "Baby! Baby!" [:-)))] [:-)))] [:-)))] Dar s-a tținut tare și nu a părut impresionat [:-)))]
Trebuia sa para ca e inabordabil, doar e baiat ;) Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...