Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

Gina da .Ma asteptam sa ma fi ingrasat! Dar asta cu treaba multa e singura explicatie !

Sotu era pe langa casa cu Robi cand eu faceam de toate.A iesit din spital joi.Am renuntat la tertipuri Gina.Nu am cu cine! Nici nu ma mai intereseaza! A trebuit sa fac atatea cu ocazia petrecerii dar o las mai moale! El de obicei ma ajuta mai mult dar asa cu mana bandajata nu a putut face prea multeSi legat de faptul ca am facut multe preparate, asa e .Dar nu am facut mult cantitativ din fiecare.Dovada ca s.a mancat aproape tot. Si imi place sa fac! Si am satisfactie cand atiu ca pit sa fac.

Dar ziua lui Robi in mai o s.o fac la Mc! De Pasti mergem in vizite!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

noi azi si ieri am stat mult afara, am intrat in casa doae pt papa si un somn de 30 de minute, dar m-am invatat minte sa nu mai plec departe ca am venit la amiazi din parc cu Andrei de mana si caruciorul in cealalta...nu mai sta nici in carucior nici in sistem :(((

Si noi la fel, mai ales azi cam toata ziua pe afara, pe la sora-mea. Maria in carucior (cat a dormit si cat am mers pe jos 300 m de la sora-mea pana la ai mei), iar in rest numai in brate, ca avea cine sa o tina [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...