Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

Nu știu de la ce e febra :( tocmai i-a trecut răceala, ii mai curge doar f puțin nasul. O fi de la dinți? Dar nu se vede și nu se simte nimic

I-am dat nurofen și acum doarme offffffff

Sa nu fie urechea (eu cu otitele noastre...la asta ma gandesc intai, mai ales daca are muci) [fri] Cum e azi? Poate e mai bine, sper [flo2]

Meey, si eu zic ca fetele, soacra ca soacra, dar atitudinea sotului....hmmmm....parca tu te lupti pentru familia ta singura, el parca nu e asa de implicat, asa pare din ce scrii tu...si asta nu e ok....Cat despre besicuta lui Andrei, of, bietul, sper sa treaca repede [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata....

 

Cred ca m-a auzit sotu' ca m-am plans pe aici de el, si s-a oferit sa duca baietii afara cateva ore...yeeeey....pot termina curatenia!!!

 

Meey :(, de asemenea persoane (cum e soacra ta) m-as lipsi....te-ar costa mult sa angajezi o bona? Sau sa-l duci la cresa?...dupa ce mai creste Andrei, cine stie ce tampenii ii va baga in cap....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

[pup] Oof, Meey, greu trebuie sa ti fie ! Monica, eu nasilor le am luat aparatul de spiromat(mercic de pont Gina, Poca) . Sper sa le fie de folos.
Ms de idee! Nasa mea e mai ciudatica.Orice i.as lua nu i.ar placea.Asta nu inseamna ca nu.i iau nimic! Cred ca ii iau ceva pt casa.Aparatul asta e chiar misto dar sigur nu l'ar folosi Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Meey :(, de asemenea persoane (cum e soacra ta) m-as lipsi....te-ar costa mult sa angajezi o bona? Sau sa-l duci la cresa?...dupa ce mai creste Andrei, cine stie ce tampenii ii va baga in cap....

si eu m-as lipsii probabil ca asta o sa si fac

bona nu gasesc  si la cresa am pierdut locul tot din cauza soacrei care a intervenit la fiuso la maicamea sa nu ma lase sa-l duc ca e mic si o sa fie tot bolnav etc...o sa incerc iar la cresa dupa Paste poate cu ceva pile si relatii reusesc sa gasesc un loc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Andra , pana pe 2 August daca totul bine . Fetele bucataresc cred [il] Fetelor va doresc un Paste fericit cu lumina si bucurii in suflete ! [flor] [flor] [flor]

Ce bine suna aproape 4 luni de vacanta.....sa aveti un timp fain pe acolo ;)

Sarbatori fericite si voua!!!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...