Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

Poca sper ca ai reusit sa termini! Felicitari!

Gina care ai facut! Felicitari!Si ziceai ca nu faci mai nimic! Apropo am facut cozonacii dupa reteta ta! Am niste intrebari dar alta dara.Senzationali de buni!

Deea bravo pt bunatati! Eu azi n.am facut mai nimic doar am fost la plimbare,am calcat si atar!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Eu nu am reusit asa, nu stiu care era de vina, ciorapul sau mana, si m-am cam chinuit [batcap] Am incercat tot felul de frunze si doar unele au iesit foarte faine, sa le tin minte la anul. Cele din poza erau cu sfecla? Ale mele erau mai inchise, dar nu mi-au placut si le-am pus si-n vopsea, au iesit mai spre visiniu. Cum e? Mai are febra?

Ebinisor, vesel, activ, dar tot mai are febra. Ii dau nurofen in continuare.

Ouale tale cu frunze arata foarte bine :) sunt f frumoase

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Gina și Deea!

Eu abia acum am terminat.  Andrei ne-a băgat în sperieţi, a apucat pensula cu care Ana Maria lipea decupaje din șervețel pe ouă,  pensulă îmbibată cu albuș crud, și a apucat să o bage în gură.  Deci în 2 minute, fără să exagerez, fața i s-a făcut roșie ca racul și cu niște pete și mai roșii în jurul gurii.  Eram gata să îi dau Zyrtec și să sun la urgențe,  dar după vreo 15 minute a început să treacă roșeața și acum i-au dispărut și petele. Tare e periculos,  așa de curios și pofticios și în același timp cu atâtea sensibilități...până acum, în afară de albuș, a mai reacționat la căpșuni,  zmeură, păstârnac și brânză de oaie, dar nu în halul ăsta...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu Poca bine ca i.a trecut! Cred ca ai tras o sperietura! Ana mea e si ea curioasa! Se suie pe orice pat,scaun,canapea,masa lui Robi. Toata ziua numai asta facem:o pazim sa nu cada!' E cea mai rea perioada de pana acum. Astept sa mearga sa aibe alte curiozitati!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paste fericit Deea! Paște fericit tuturor!  [flo2]

Fetelor, ati gatit o gramada de minunatii, numai bune de savurat

Noi am facut doar ouă, pe care le-avopsit Matei, de fapt 

 

PS editotru asta nou imi streseaza neuronii rau [fal]  [batcap]  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...