Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 48


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hristos a inviat!

 

Revin si eu dupa o luna de pauza. Sper sa nu pic intr-un moment prost, pt ca nu am citit din urma. Sunt unca la capitolul anterior. Am avut o perioada ff agitata, dar ma gandeam mereu la voi, mai vedeam. O poza pe fb, un comentariu si ma bucuram. 

 

Noi pe 25 plecam de tot si am asa o amestecatura de sentimente... Nici nu ma gandeam ca o sa fie atat de greu. Problemele majore ke-am rezolvat. Am inchiriat casa in Ealing (pt fetele din Londra). Stiu ca Poca sta in partea opusa, dar nu stiu Andra. Am gasit job, am vandut masina, aproape rezolvat cu transportul lucrurilor ro-uk.

 

Cu piticul incep sa-mi fac putin griji pt ca nu merge. Are 13 luni deja si nu vrea sa plece singur. Merge daca se tine de un deget de-al meu, dar singur nu vrea si pace. Mai bine se pune in fund decat sa plece singur.

 

cu alergiile o tinem tot lant. Pe langa aplv am descoperit probleme si la urzici si capsuni. Imi e si teama sa mai incerc alimente noi. Mananca bine ce are introdus deja, dar prea putin diversificat. 

 

In rest ne intelegem cand nu e voie, cand vrea ceva, ne imita in tot ce poate, ingana cantece, danseaza. :) doarme un singur somn la pranz si noaptea se trezeste o data la papa. Revin ca ma cheama "datoria".

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wow, cocho, ce de schimbari [:)]  Sa fie intr-un ceas bun!

Lady, foarte "amuzant" sotul tau [zirea]

Noi am fost afara, foarte frumos a fost azi. Totusi pantofii 23 sunt cam mari, I-am vazut azi mai bine.Acum nu am decat sa astept sa ii creasca piciorul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, sarbatorile cu bine si de la noi! 

Eu mare lucru nu am facut de Pasti. Doar niste oua cu foi de ceapa, care au iesit maron. Cred ca depinde si de ceapa, caci acum 2 ani au iesit bine.

 

Va citesc dar nu prea  mai avut ce sa scriu chestii importante. Am facut vaccinul copilului, deocamdata fara febra si alte chestii.

Eu i-am luat papucei de la Tikki, sunt f multumita de ei. Cred ca si ei ii plac, caci celelalte incaltari si le tot scoate din picioare, papuceii astia nu.

Sa zic ca si aici s-a facut un pic primavara :) am tot iesit zilele astea, dar nu-mindau seama cum sa o imbrac sa nu-i fie nici cald, nici frig. Sper sa nu o racesc.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cocho sa fie intr.un ceas bun schimbarea asta! Sa nu ne lasi!

Lady barbatii astia sunt ...ficusi ca sa nu zic mai rau! Al meu zicea ca sa nu.l bat la cap ca el nu mananca,ca sa nu ma omor cu gatitul! Gura m...i ! Da copiii nu tb sa manance? Si nu vreau aa gatesc 3 zile macar mai ales ca mergem si in vizite! Dar deja s.a mancat cozonacul mare si mai mult de juma de pasca,juma de drob(i.am dus si mamei ca mi.a iesit mult).Salata si ciorba sunt mai mult dar rezista!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Choco intreb si eu ca proasta ce e atata graba cu mersu? nici Andrei de cand a cazut cu capul de masina de spalat nu mai vrea sa mearga singur, alearga daca ma tine de un deget....tot nu are nici un dinte.....si nu mai imi fac griji

va merge el cand va vrea daca ii ies dintii bine daca nu punem de portelan si cu asta basta, ma bucur de copilul meu in fiecare minut....asa cum e pt mine e cel mai perfect, frumos, destept....cel mai cel

sau poate ca am eu o doaga lipsa si ar trebui sa ma ingrijorez

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a inviat! Sarbatori binecuvantate!

 

Aperitiv bogat, saramura, friptura muel si curcan, ciorba miel, felii de tort de 2 feluri, 3 tipuri de prajitura..... nuuuuu, nu am gatit, am mancat [batcap] .Am fost la nasi . Akm am teribile mustrari de constiinta.

 

Cocho, cate schimbari! Sa fie intr un ceas bun!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...